Камінська Марія Петрівна | Адвокатське бюро Марії Камінської

Команда

Команда адвокатського бюро "Адвоків Камінської" / Камінська Марія Петрівна - 1 | https://kaminska.com.ua

Камінська Марія Петрівна

Керуюча «Адвокати Камінської», адвокат та медіатор
Освіта: Київський університет туризму, економіки і права
Досвід роботи в галузі права: 27 років
Спеціалізація: Кримінальне право та процес, мадіація та переговори

Досвід: Маючи більше 12 років досвіду роботи правоохоронній системі, вирішила присвятити себе адвокатурі, де успішно реалізує свої знання.

коротка біографія

Адвокат Марія Камінська – досвідчений спеціаліст у кримінальному праві та процесі. Має багаторічний досвід захисту клієнтів у кримінальних справах.

Юридичну освіту здобула на базі Київського університет туризму, економіки і права у 2002 році.

Приватну адвокатську діяльність розпочала у 2007 році. Кількість судових процесів за участю в якості захисника, на сьогоднішній день налічує не одну сотню.

Професійну діяльність розпочала в органах слідства МВС України у 1995 році. Працювала слідчим, розслідувала тяжкі і особливо тяжкі злочини, та злочини вчиненні неповнолітніми.

26.06.2020 року адвокат Марія Камінська пройшла навчальний курс “Медіація: Базовий курс для адвокатів та юристів”, що засвідчується виданим їй сертифікатом. Даний курс проводився Вищою школою адвокатури Національної асоціації адвокатів України сумісно с Лігою медіаторів України, та наразі адвокат Марія Камінська може надавати послуги медіатора при вирішенні спорів.

Також, адвокат Марія Камінська має дозвіл на проведення стажування майбутніх адвокатів. Отримання не тільки теоретичного, а й практичного досвіду грає велику роль для подальшої успішної роботи в адвокатській діяльності.

Сертіфікація
ПОКАЗАТИ ВСІ
Ознайомлений