З 1 листопада Україна видаватиме е-Візи за новою процедурою | Новини юриспруденції блог адвокатського бюро Марії Камінської в Київі

Блог

З 1 листопада Україна видаватиме е-Візи за новою процедурою

З 1 листопада МЗС започатковує оформлення іноземцям українських електронних віз (е-Віза) за новою, сучасною процедурою.

Як зазначається, е-Віза оформлюється для разового або дворазового в’їзду в Україну на строк до 30 днів з діловою, приватною, туристичною метою, для лікування, провадження діяльності у сфері культури, науки, освіти, спорту, виконання службових обов’язків іноземним кореспондентом або представником іноземного ЗМІ.  е-Віза оформлюється громадянам 45 держав.

Зокрема, запроваджено можливість обрати бажану процедуру оформлення е-Візи – термінову (1 робочий день) або стандартну (3 робочих дні).

Також встановлено нові зменшені тарифи:

  • разова е-Віза – 20 дол. США
  • дворазова е-Віза – 30 дол. США.
  • У разі термінової процедури оформлення тарифна ставка подвоюється.

Для в’їзду в Україну потрібно роздрукувати отриману е-Візу та пред’явити разом з паспортом прикордонним органам України (е-Віза дійсна для в’їзду у міжнародних пунктах пропуску через державний кордон).

Серед переваг е-Візи можна виділити наступні: дистанційне подання документів у будь-який зручний час та отримання е-Візи без необхідності відвідування консульської установи, можливість онлайн відстеження стану оформлення е-Візи, централізоване оформлення усіх е-Віз в МЗС України, постійна інформаційна підтримка заявників.

Нагадаємо, з 15 листопада Кабмін повністю перейде на електронний документообіг.

Ознайомлений