Відгуки

 • Син потрапив у біду. Всі ж ми знаємо, як сьогодні з бідними влада поступає… маєш гроші, то і за кордон тебе вивезуть. А як не маєш, то заплатиш ще й за те, що народився.
  Я жінка старої закалки, вчителька, але ніколи не вірила адвокатам, та враження кардинально змінилися.

  Я вдячна Марії Петрівні за якісну професійну допомогу.

  Щиро дякую!

 • Дуже професійна компанія, в одному офісі можна вирішити декілька питань не виходячи з одного кабінету. Спеціалісти на будь яке питання. Дуже сподобалось, процвітання вам та вдячних кліентів!. Дякую!

 • Зверталась до пані Марії з питань поділу майна.
  В нас дуууже заплутана ситуація.
  Інші юристи казали що навіть не треба братися, що там вже все підмазано і “рєшено”, але нам з командою Марії вдалося хоча і не одразу виграти справу крок за кроком.
  Тепер все супер!

 • Звернувся до Адвокатів Камінської щодо військового питання стосовно чоловіка, а саме висновку військово-лікарської комісії , за станом здоровʼя , також переводу . Юрист Наталія Сергіївна змістовно мене проконсультувала та надала відповіді на всі мої питання. Дякую, будемо звертатися!

 • Хочу подякувати адвокатському бюро «Марії Камінськоі» за надану професійну консультацію та допомогу.Особлива вдячність Ірині Валеріївні, кваліфікованому фахівцю своєї справи.

 • Звернулася за допомогою стосовно оформлення спадщини, наразі перебуваю за кордоном , Адвокати Марії Камінською кваліфіковано проконсультували мене, допомогли швидко визначитися з діями, які я мала зробити закордоном, далі продовжуємо працювати.
  Дякую , що згодилися швидко допомогти і організувати мої дії.

 • Результат влаштовує , не раз звертався до Адвокатського бюро Марії Камінської , спеціалісти вищого рівня . Звернувся з приводу війського права , дуже допомогли. Рекомендую !

 • Так сталися життєві обставини, що потрібна була допомога адвоката з кримінального права. Завдяки Камінській Марії Петрівні, справа так і не дійшла до суду. Кримінальне провадження закрили ще під час досудового розслідування у зв’язку з відсутністю в діянні складу кримінального правопорушення. Марія Петрівна показала себе не тільки, як фахівець, а добра, мудра, порядна людина. В Маріїї Петрівні мені найбільше подобається об’єктивний підхід до справи, без будь-яких зайвих обіцянок. Дякую Марія Петрівна, за кваліфіковану допомогу!!!!

 • Звернувся до Адвокатів Камінської щодо військового питання, а саме оскарження висновку військово-лікарської комісії. Юрист Наталія Сергіївна змістовно мене проконсультувала та надала відповіді на всі мої питання. Заключили договір про співпрацю.

 • Звернувся до Адвокатів Камінської щодо військового питання, а саме оскарження висновку військово-лікарської комісії. Юрист Наталія Сергіївна змістовно мене проконсультувала та надала відповіді на всі мої питання. Заключили договір про співпрацю. Рекомендую це адвокатське бюро

 • Звернувся до Адвокатів Камінської щодо військового питання, а саме оскарження висновку військово-лікарської комісії. Юрист Наталія Сергіївна змістовно мене проконсультувала та надала відповіді на всі мої питання. Заключили договір про співпрацю. Рекомендую!

 • Леся Віталіївна, надала дуже змістовну консультацію та подальші дії виконання, дуже вдячна за допомогу, з даною компанією можна мати справу в подальшому яка викликає віру у перемогу.

 • Хочу подякувати адвокатському бюро «Марії Камінськоі» за надану професійну консультацію та допомогу! Особлива вдячність Ірині Валеріївні, кваліфікованому фахівцю своєї справи. наразі Суд задовольнив наші вимоги!!!
  Дякую

 • Звернулася до адвоката Марії Камінської з питанням – отримання спадщини. Сподобалося, що мене вислухали та дали дієві поради, за які я вдячна. Рекомендую всім Марію Камінська та її команду. Дійсно відчуваєш, що твоя проблема небайдужа.

 • Розлучитися звісно було тяжко як психологічно, бо маю маленьку донечку, так і юридично. Коли я прийшла на консультацію то нервувала, адже несу відповідальність і за майбутнє дитини без батька. Марія Петрівна, яка теж піклувалась про долю моєї доньки мене підтримувала. Після консультації багато чого для себе зрозуміла і на душі аж легше стало. Дякую моєму найкращому адвокату та Людині!

 • Хороші спеціалісти, працюють швидко та якісно. Дуже вдячний Марії Петрівні за допомогу! Надають різні послуги, від простого ознайомлення зі справою до виступу в суді, уж точно виконають любу роботу по справі. Повідомляли мене про всі обставини та завжди були на зв’язку.

 • Звернувся до адвокатського бюро із питанням по реєстрації тов. Задоволен усією зробленою роботою. Чудова команда адвокатів з якими приємно співпрацювати.

 • До адвокатського бюро я звертався із кримінальною справою. Як професіонал Марія Петрівна повністю відповідала моїм очікуванням, проте я аж ніяк не міг подумати, що коли мене переслідуватиме поліція вона )))))))))виявиться саме тією людиною яка мене підтримає та вбереже, хоча на той момент справа вже була закрита. Вона допомогла мені не тільки як адвокат в найскладніший момент життя, і я дуже вдячний їй за поміч! В наш час таких людей залишилось небагато)))))))))))

 • До адвокатського бюро я звертався із кримінальною справою. Як професіонал Марія Петрівна повністю відповідала моїм очікуванням, проте я аж ніяк не міг подумати, що коли мене переслідуватиме поліція вона виявиться саме тією людиною яка мене підтримає та вбереже, хоча на той момент справа вже була закрита. Вона допомогла мені не тільки як адвокат в найскладніший момент життя, і я дуже вдячний їй за поміч! В наш час таких людей залишилось небагато

 • Як молодий бізнесмен я вперше звертався до медіації, проте результатом залишився задоволений. Марія Камінська зберегла мої старання та гроші, вкладені в проект. Надалі звісно сподіваюсь на безпроблемні відносини з партнерами, проте якщо що, то знаю до кого звертатися

 • Щиро дякую за допомогу.
  Моє питання було вирішено професійно, швидко, якісно. Рекомендую до співпраці.

 • Зверталися неодноразово в адвокатське бюро Марії Камінської де нам надали юридичну допомогу. Тому рекомендуємо дане адвокатське бюро.

 • Дуже задоволений юридичною допомогою, все чітко та лаконічно проконсультували і пояснили алгоритм дій. Буду звертатися іще, рекомендую!

 • Висловлюю вдячність Адвокатському Бюро “Марії Камінської”, а саме Марії Петрівні та її колезі Наталії, за позитивне та швидке вирішення мого питання! Рекомендую профіоналів своєї справи!

 • Велике спасибі компанії “Мрії Камінської” за їхній професійний підхід до моєї справи, а саме про повернення моїх грошей у новобуд, так само компанія склавши грамотно позов домоглася виплати пені та інфляційні втрати.
  Особлива подяка директору компанії Марії Комінській та юристу Влалду Ластівку. Вони завжди були на зв’язку і підтримували мене. Я рекомендую всім цю компанію, кому потрібна допомога. Ще раз велике людське Вам спасибі за те, що ви допомогли мені. Успіхі Вам в усьому.

 • Зверталися в адвокатське бюро Марії Камінської, допомогли у вірішенні певних проблем, тож я дуже рекомендую дане адвокатське бюро.

 • Вдячна Богу, що натрапила в інтернеті на Адвокатське Бюро “Марії Камінської”, інтуїція не підвела, там працюють професіонали своєї справи! Потрібна була допомога у вирішені сімейного питання та повернення боргу, я вже і не сподівалась, що зможу повернути свої кошти, але завдяки великому досвіду і професіоналізму Марії Петрівни, моя проблема вирішилась за лічені дні. Марія Петрівна виявилась дуже доброю, чуйною та приємною людиною, з нею легко і комфортно спілкуватись, вміє вислухати та порадити як краще поступити в тій чи іншій ситуації, до її порад варто прислухатись, що я і зробила. ДЯКУЮ! РЕКОМЕНДУЮ!

 • Досвідчений спеціаліст,майстер своєї справи Іванченко Ірина Валеріївна швидко та якісно надала юридичну консультацію та допомогла у вирішенні справи на мою користь. Рекомендую!

 • Дякую Марії Петрівні за допомогу у вирішенні кримінального питання. Щиро радію, що звернулася саме до цього адвокатського бюро. Протягом всієї справи я відчувала впевненість та спокій, тому що Марія Петрівна завзято підійшла до вирішення моєї проблеми. Вона проявила професіоналізм та стійкість, завдяки їй мій родич залишився на волі. Як адвокат вона не тільки справжній фахівець, а ще й приємна людина. Хочу відзначити її людяність, доброзичливість та відкритість

 • Велика вдячність адвокату Марії Петрівні за професіонально виконану роботу, за те що допомогла в вирішеннні сімейних питать,а саме в моєму випадку це розірвання шлюбу,все пройшло дуже швидко та без проблем, було дуже приємно мати справу з високоосвіченим адвокатом який може домогти та вирішити питання у будь який момент!Тепер я знаю до кого можна звернутись за якісною юридичною допомогою не вагаючись у виборі.

 • Адвокатське бюро Марії КАМІНСЬКОЇ.
  Що спільного у візиті до лікаря та у візиті до юриста чи адвоката? Лікарю ви розкажете правду про вашу проблему інакше вам призначать неправильне лікування. З адвокатами бажано вести себе так само – відкрито розповісти свою причину візиту.
  Якщо вам потрібен адвокат в Києві, і ваше питання відноситься до сімейного чи кримінального права, або вам потрібен військовий адвокат, чи ви шукаєте досудове вирішення конфлікту, сміливо звертайтеся до Адвокатського бюро Марії КАМІНСЬКОЇ. В офісі Вас зустріне високо кваліфікована команда від якої ви почуєте професійні дієві поради.

  Law office of Maria KAMINSKA.
  What do a visit to a doctor and a visit to a lawyer or a counsellor have in common? You will tell the doctor the truth about your problem, otherwise you will be prescribed the wrong treatment.
  It is advisable to behave in the same way with lawyers – openly tell them the reasons for your visit. If you need a lawyer in Kyiv, and your question is related to family or criminal law, or you need a military lawyer, or you are looking for a pre-trial resolution of the conflict, feel free to contact the Law Office of Maria KAMINSKA. In their office, you will be met by a highly qualified team from whom you will hear professional and effective bits of advice.

 • До перемоги ще далеко, але підтримка професіоналів вселяє надію та віру у справедливість, дає сили боротись далі!

 • Дуже дякую Марії Петрівні та Наталії за допомогу, за велику професійність, підтримку та бдитність у роботі. За те що незважаючи на військовий стан зробили усе якомога швидше та якісніше. За те що їхні двері завжди відкриті щоб почути, підказати та надати найкращу пораду. Дякую!

 • Дуже дякую Марії Петрівні та Владиславу за допомогу. Це дійсно справжні професіонали своєї справи, досвідчені та широкопрофільні юристи. Звернувшись до агенства Марії Петрівни отримуєш успішний результат навіть в найскладніших ситуаціях. І саме приємне, що в затишному офісі чуєш добрі слова, підтримку, пораду та віриш в справедливість!
  Якщо Ви шукаєте справжніх юристів, бажаєте успішного вирішення питання та справжнього людського відношення, рекомендую не задумуючись телефонувати в агенство Адвокати Камінськоі!!!

 • Немає слів, щоб описати мою вдячність!
  Марія Петрівна справжній професіонал. Без зайвих слів, все чітко і націлено на кінцевий результат. Я дуже вдячна за те, що змогли захистити справедливість і правду!

 • Хочу поблагодарить Марию Петровну за её огромную помощь в моём случае. Мария Петровна большое Вам человеческое спасибо. Вы мастер своего дела, и человек своего слова.

 • Дуже вдячні за допомогу пораненим бійцям,разом до перемоги!

 • Дуже вдячна Марії та Владиславу за консультацію,все на найвищому рівні!!

 • З глибокою повагою до професіоналізму й людяності Марії Петрівни Камінської пишемо відгук, – ця неймовірна жінка взялася допомогти нам в найважчий час не лише для нашої родини, а й для всієї України – під час війни росії проти України. Ми звернулися по допомогу до АБ Марії Камінської в березні 2022 року практично втративши надію, змінивши кількох адвокатів, які не могли зрушити з місця кримінальну справу, відкриту напередодні війни. Звернулися телефоном, в розпачі, навіть не сподіваючись на відповідь. І тепер точно можемо сказати кожному, хто потребує допомоги адвоката, – якщо Вам сказали, що допомогти не може ніхто, – зверніться до Марії Петрівни. Вона призначила нам зустріч щойно ми потелефонували, вже наступного дня приїхала на зустріч, не зважаючи на бойові дії, знайомилася зі справою в машині, під час вибухів. Вже за тиждень після зустрічі справа була зрушена з місця. Вона зробила неможливе в неможливих умовах. Взялася боротися там, де всі розводили руками й опускали голови. Марія Петрівна дуже сильний професіонал, – масиви юридичних знань, вона тримає в голові, а не в комп’ютерах. Ми переконалися в цьому в настільки тяжких умовах, які важко уявити. Спокійно пояснює, підтримує, певно, має відповіді на будь-які питання! Для неї життя і свобода людини – це справа честі й совісті. Ми все життя будемо вдячні Богу за те, що нам порадили звернутися до Марії Петрівни. Кожному, хто вагається, до кого звернутися, ми щиро радимо не зволікати, а просто потелефонувати. Людяність, любов до людей, чесність, любов до своєї професії не можна купити за гроші. Такі якості – безцінні й ідуть від душі. З глибокою повагою і вдячністю, з побажанням Божої допомоги в кожній справі! Родина Коваленко

 • Марія Петрівна, ви не тільки грамотний адвокат, але і чудовий психолог. Дякую вам за підтримку у такий важкий час.Ви крута.

 • Професіонал найвищого рівня, чуйна людина, Марія Петрівна, велике дякую за Вашу допомогу як фахівця люкс класу!!! Адвокатське бюро Камінської Марії допоможе Вам у вирішенні будь-яких юридичних питань. При чому зробить це, дуже дбайливо і з щирістю.
  Якщо Вам потрібна допомога-звертайтесь тільки до Камінської!
  Марія Петрівною, дякую! І хай Ваша мудрість і співчуття завжди будуть Вашими помічниками.

 • Обратилась с вопросом анализа земельного участка перед покупкой. Помимо того, что мне непрофессионально провели анализ, ответили на вопросы очень слабо, дали странные рекомендации. Не рекомендую! Особенно Владислава:(

 • Марія Петрівна змогла у законний спосіб та згідно діючого законодавства, вирішити справу, незважаючи навіть на те, що певні держслужбовці були зацікавлені у прямо протилежному результаті. При цьому завжди підтримувала й допомагала у питаннях, що були поза зоною її відповідальності, як адвоката у цій справі. Дуже вдячна за професійний підхід, підтримку та співчуття.

 • Обращался за помощью для решения трудовых споров с работодателем. Консультация была проведена конструктивна и с базовыми опциями по решению различных сценариев, также хочу отдельно отметить юриста Владислава за доступность в любое время в ситуациях когда необходимо получить быстрый совет по дальнейшим действиям в споре.

 • У зв’язку з виникненням правових питань, зокрема надання кваліфікованої правової допомоги та юридичного супроводу у кримінальному провадженні на стадіях досудового розслідування та судового розгляду, виникла необхідність у зверненні до кваліфікованого адвоката у місті Києві, якою виявилася Марія Камінська.
  Ключовими питаннями над якими працювала адвокат Марія Камінська були: надання правової допомоги та здійснення захисту на різних стадіях кримінального провадження.
  Адвокат Марія Камінська дуже швидко виконала поставлену задачу та знайшла правильний шлях у вирішення мого правового питання. Зокрема, адвокатом Марією Камінською, було виконано ряд процесуальних дій, таких як ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, оскарження дій уповноважених службових осіб досудового розслідування у вказаному кримінальному проваджені, а також виявлено ряд неналежних та недопустимих доказів у вказаній справі, в результаті чого у справі було прийнято справедливе та законне рішення на мою користь.
  Можу з упевненістю повідомити, що адвокат Марія Камінська, є кваліфікованою, професійною, порядною та найкращим адвокатом міста Києва.

 • Я сегодня на встрече с Мариной Петровной поняла разницу в работе настоящего профессионала в своём деле,до этой встречи я консультировалась с специалистами узкого профиля.Я благодарю Бога,что он мне помог найти такого специалиста, который сразу ознакомившись с моими документами предложил вариант решения моей проблемы.Я верю,что с Мариной Петровной, мы добьемся нужного для нас результата!!!

 • Добрый день. Спасибо за помощь, очень доволен результатом 🙌

 • 23 сентября 2021 года я впервые обратилась в Адвокатское Бюро Марии Петровны Каминской. Сразу попала в домашнюю обстановку, где тепло и спокойно, где тебя выслушают и помогут. Очень дружный коллектив. Я только в начале пути по борьбе за справедливость, но не сомневаюсь в профессионализме этой команды во главе с её руководителем – Марией Петровной. Огромное Всем спасибо и дай Бог Всем Вам крепкого здоровья и счастья! Мы вместе, а вместе – мы сила!

 • 23 сентября 2021 года я первый раз обратилась в Адвокатское Бюро Марии Петровны Каминской. Хочу отметить, что сразу попала в домашнюю обстановку, где тепло и спокойно, где тебя выслушают и помогут. Очень дружный коллектив. Правда я только в начале пути по борьбе за справедливость, но не сомневаюсь в профессионализме этой команды. Уверена, что вместе у нас всё получится. Большое спасибо лично Вам, Мария Петровна и всей Вашей дружной команде за Ваш благородный и такой нужный труд, Дай Бог всем Вам крепкого здоровья и счастья!

 • Отримала конструктивну, діючу консультацію та допомогу, на питання.
  Дякую, за професійність, швидкість та комунікабельність!

 • Рекомендую бюро Марії Камінськоі. Професійний підхід у вирішенні правової проблеми будь-якої складності (навіть в таких, в яких відмовили інші адвокати). Злажена командна робота фахівців! Оперативно і в нашу користь завершилась справа не одного року,
  Дякую і рекомендую всім, хто шукає вирішення питання за участю адвоката!

 • Мария Петровна, искренне и от чистого сердца хочу Вас поздравить с Великим Православным Праздником Покрова Пресвятой Богородицы! Прошел ровно год с того момента, как Вы подарили мне спокойную и счастливую жизнь! Благодаря Вам я нахожусь в полной безопасности, могу спокойно жить и творить! Вы освободили меня от многолетнего преследования и домогательства, никто не мог это сделать, а Вы смогли. Я свободна от маньяка, который мне делал много зла и преследовал меня постоянно, не давал жить, лез в мою семью, от психологического давления и лжи. Вы освободили меня и я всегда сколько живу буду благодарна Вам за это! Вы мне подарены Богом! В тот злополучный день Вы боролись за меня как Мама! Я навсегда запомню этот Великий и знаменательный день, Ваше доброе сердце, Ваш ум, знания, интеллект, Вы лучшая!!! Рекомендую, рекомендую, рекомендую!!! Божьей Благодати и Гармонии во всем!!!)) Мы Вас очень любим!!! Вы помогаете многим людям, дарите счастье и жизнь! Это круто! Вы – моя Ангел Хранитель💝Божьего Благословения и Гармонии Вам и Вашим родным и близким!!!)) 🙏🙏🙏💝☯️🌹🌹🌹

 • Так сталося, що Марія Петрівна була призначена безкоштовним адвокатом по справі мого неповнолітнього сина. Але в житті, напевне, нічого не буває випадково. Завдяки компетентності та досвіду Марії Петрівни по нашій справі позитивний результат. Ми дуже вдячні їй за професіоналізм, підтримку та відданість справі.
  P.S. Бажаємо натхнення та успіхів в професійному розвитку.

 • Обратился к адвокату за помощью. Взял кредит в МФО. Мне насчитали бешеные проценты. Насчитали даже больше чем брал денег.
  Вот я и подумал что здесь что-то не так, не может такого быть, они где-то нарушают.
  Обратился за консультацией к адвокату. И правда, оказалось такие большие проценты незаконные. По результатам разговора заключили договор. Обращались с официальными письмами в МФО, результата не было. Тогда пошли в суд.
  Решение вынесли в мою пользу, оплатил по кредиту только суму которую брал с небольшим процентом.
  Спасибо за помощь, буду вас советовать .

  1. Велике дякую за відгук, дуже приємно, нехай щастить!

 • Рекомендую!
  Дякую за допомогу у вирішенні мого питання.
  Марія Петрівна експерт своєї справи.
  Буду радити друзям звертатися за правовою допомогою саме в це місце.

 • Очень благодарна и признательна за помощь и поддержку. Классный адвокат! Всем довольна и каждому советую??????

 • Адвокаты бюро помогли нам решить вопрос по разводу дочери с ее мужем иностранцем и разделу имущества.
  Все было быстро, профессионально и главное без затягивания процесса.

 • Марія Петрівна професіонал з великої літери.
  Мали дуже складну ситуацію по кримінальному провадженню, яке відкрили проти нашого неповнолітнього сина. Дізнались занадто пізно, майже перед судом. Адвокати до яких звертались або відмовлялись від надання допомоги, або намагалися обманом заробити, використовуючи нашу проблему.
  Марію Петрівну рекомендували знайомі і ми жодного разу не пошкодували, що звернулись до неї. З перших хвилин спілкування вона змогла вселити нам віру в перемогу по нашій справі, знайшла підхід до сина, а також пробіли у доказовій базі!))
  В суді ми отримали чудовий результат!
  Усім радимо такого адвоката, це справжній фахівець та порядна людина!

  1. Велике дякую за відгук, дуже приємно, нехай щастить!

 • Велика вдячність Вам, за оперативне та якісне вирішення моєї юридичної проблеми!
  Дуже кваліфікований спеціаліст,та якісно відібрані кадри в команді.
  Бажаю успіхів вашому бюро!!!
  Всім рекомендую!
  Дякую,що зуміли вберегти мене та мою родину!!!

 • Хочу от всей души поблагодарить Марию Петровну ,за высокий профессионализм, оперативность, бесконечную доброту, корректность и внимательность!!!
  Я знала, что знание закона – это еще не гарантия выигрыша в суде.
  По рекомендации знакомых,судьба меня свела с Каминской М.П.
  И Слава Господу Богу,что теперь я выиграла дело и моя репутация и жизнь не пострадала!
  Благодарю Вас!!!