Відгуки

 • Хочу поблагодарить Марию Петровну за её огромную помощь в моём случае. Мария Петровна большое Вам человеческое спасибо. Вы мастер своего дела, и человек своего слова.

 • Дуже вдячні за допомогу пораненим бійцям,разом до перемоги!

 • Дуже вдячна Марії та Владиславу за консультацію,все на найвищому рівні!!

 • З глибокою повагою до професіоналізму й людяності Марії Петрівни Камінської пишемо відгук, – ця неймовірна жінка взялася допомогти нам в найважчий час не лише для нашої родини, а й для всієї України – під час війни росії проти України. Ми звернулися по допомогу до АБ Марії Камінської в березні 2022 року практично втративши надію, змінивши кількох адвокатів, які не могли зрушити з місця кримінальну справу, відкриту напередодні війни. Звернулися телефоном, в розпачі, навіть не сподіваючись на відповідь. І тепер точно можемо сказати кожному, хто потребує допомоги адвоката, – якщо Вам сказали, що допомогти не може ніхто, – зверніться до Марії Петрівни. Вона призначила нам зустріч щойно ми потелефонували, вже наступного дня приїхала на зустріч, не зважаючи на бойові дії, знайомилася зі справою в машині, під час вибухів. Вже за тиждень після зустрічі справа була зрушена з місця. Вона зробила неможливе в неможливих умовах. Взялася боротися там, де всі розводили руками й опускали голови. Марія Петрівна дуже сильний професіонал, – масиви юридичних знань, вона тримає в голові, а не в комп’ютерах. Ми переконалися в цьому в настільки тяжких умовах, які важко уявити. Спокійно пояснює, підтримує, певно, має відповіді на будь-які питання! Для неї життя і свобода людини – це справа честі й совісті. Ми все життя будемо вдячні Богу за те, що нам порадили звернутися до Марії Петрівни. Кожному, хто вагається, до кого звернутися, ми щиро радимо не зволікати, а просто потелефонувати. Людяність, любов до людей, чесність, любов до своєї професії не можна купити за гроші. Такі якості – безцінні й ідуть від душі. З глибокою повагою і вдячністю, з побажанням Божої допомоги в кожній справі! Родина Коваленко

 • Марія Петрівна, ви не тільки грамотний адвокат, але і чудовий психолог. Дякую вам за підтримку у такий важкий час.Ви крута.

 • Професіонал найвищого рівня, чуйна людина, Марія Петрівна, велике дякую за Вашу допомогу як фахівця люкс класу!!! Адвокатське бюро Камінської Марії допоможе Вам у вирішенні будь-яких юридичних питань. При чому зробить це, дуже дбайливо і з щирістю.
  Якщо Вам потрібна допомога-звертайтесь тільки до Камінської!
  Марія Петрівною, дякую! І хай Ваша мудрість і співчуття завжди будуть Вашими помічниками.

 • Обратилась с вопросом анализа земельного участка перед покупкой. Помимо того, что мне максимально быстро провели анализ, ответили на все вопросы, дали рекомендации, ещё и на следующий день после выполнения задачи, так же оперативно и четко ответили на мои вопросы. Рекомендую! Отдельное спасибо Владиславу)

 • Марія Петрівна змогла у законний спосіб та згідно діючого законодавства, вирішити справу, незважаючи навіть на те, що певні держслужбовці були зацікавлені у прямо протилежному результаті. При цьому завжди підтримувала й допомагала у питаннях, що були поза зоною її відповідальності, як адвоката у цій справі. Дуже вдячна за професійний підхід, підтримку та співчуття.

 • Обращался за помощью для решения трудовых споров с работодателем. Консультация была проведена конструктивна и с базовыми опциями по решению различных сценариев, также хочу отдельно отметить юриста Владислава за доступность в любое время в ситуациях когда необходимо получить быстрый совет по дальнейшим действиям в споре.

 • У зв’язку з виникненням правових питань, зокрема надання кваліфікованої правової допомоги та юридичного супроводу у кримінальному провадженні на стадіях досудового розслідування та судового розгляду, виникла необхідність у зверненні до кваліфікованого адвоката у місті Києві, якою виявилася Марія Камінська.
  Ключовими питаннями над якими працювала адвокат Марія Камінська були: надання правової допомоги та здійснення захисту на різних стадіях кримінального провадження.
  Адвокат Марія Камінська дуже швидко виконала поставлену задачу та знайшла правильний шлях у вирішення мого правового питання. Зокрема, адвокатом Марією Камінською, було виконано ряд процесуальних дій, таких як ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, оскарження дій уповноважених службових осіб досудового розслідування у вказаному кримінальному проваджені, а також виявлено ряд неналежних та недопустимих доказів у вказаній справі, в результаті чого у справі було прийнято справедливе та законне рішення на мою користь.
  Можу з упевненістю повідомити, що адвокат Марія Камінська, є кваліфікованою, професійною, порядною та найкращим адвокатом міста Києва.

 • Я сегодня на встрече с Мариной Петровной поняла разницу в работе настоящего профессионала в своём деле,до этой встречи я консультировалась с специалистами узкого профиля.Я благодарю Бога,что он мне помог найти такого специалиста, который сразу ознакомившись с моими документами предложил вариант решения моей проблемы.Я верю,что с Мариной Петровной, мы добьемся нужного для нас результата!!!

 • Добрый день. Спасибо за помощь, очень доволен результатом 🙌

 • 23 сентября 2021 года я впервые обратилась в Адвокатское Бюро Марии Петровны Каминской. Сразу попала в домашнюю обстановку, где тепло и спокойно, где тебя выслушают и помогут. Очень дружный коллектив. Я только в начале пути по борьбе за справедливость, но не сомневаюсь в профессионализме этой команды во главе с её руководителем – Марией Петровной. Огромное Всем спасибо и дай Бог Всем Вам крепкого здоровья и счастья! Мы вместе, а вместе – мы сила!

 • 23 сентября 2021 года я первый раз обратилась в Адвокатское Бюро Марии Петровны Каминской. Хочу отметить, что сразу попала в домашнюю обстановку, где тепло и спокойно, где тебя выслушают и помогут. Очень дружный коллектив. Правда я только в начале пути по борьбе за справедливость, но не сомневаюсь в профессионализме этой команды. Уверена, что вместе у нас всё получится. Большое спасибо лично Вам, Мария Петровна и всей Вашей дружной команде за Ваш благородный и такой нужный труд, Дай Бог всем Вам крепкого здоровья и счастья!

 • Отримала конструктивну, діючу консультацію та допомогу, на питання.
  Дякую, за професійність, швидкість та комунікабельність!

 • Рекомендую бюро Марії Камінськоі. Професійний підхід у вирішенні правової проблеми будь-якої складності (навіть в таких, в яких відмовили інші адвокати). Злажена командна робота фахівців! Оперативно і в нашу користь завершилась справа не одного року,
  Дякую і рекомендую всім, хто шукає вирішення питання за участю адвоката!

 • Мария Петровна, искренне и от чистого сердца хочу Вас поздравить с Великим Православным Праздником Покрова Пресвятой Богородицы! Прошел ровно год с того момента, как Вы подарили мне спокойную и счастливую жизнь! Благодаря Вам я нахожусь в полной безопасности, могу спокойно жить и творить! Вы освободили меня от многолетнего преследования и домогательства, никто не мог это сделать, а Вы смогли. Я свободна от маньяка, который мне делал много зла и преследовал меня постоянно, не давал жить, лез в мою семью, от психологического давления и лжи. Вы освободили меня и я всегда сколько живу буду благодарна Вам за это! Вы мне подарены Богом! В тот злополучный день Вы боролись за меня как Мама! Я навсегда запомню этот Великий и знаменательный день, Ваше доброе сердце, Ваш ум, знания, интеллект, Вы лучшая!!! Рекомендую, рекомендую, рекомендую!!! Божьей Благодати и Гармонии во всем!!!)) Мы Вас очень любим!!! Вы помогаете многим людям, дарите счастье и жизнь! Это круто! Вы – моя Ангел Хранитель💝Божьего Благословения и Гармонии Вам и Вашим родным и близким!!!)) 🙏🙏🙏💝☯️🌹🌹🌹

 • Так сталося, що Марія Петрівна була призначена безкоштовним адвокатом по справі мого неповнолітнього сина. Але в житті, напевне, нічого не буває випадково. Завдяки компетентності та досвіду Марії Петрівни по нашій справі позитивний результат. Ми дуже вдячні їй за професіоналізм, підтримку та відданість справі.
  P.S. Бажаємо натхнення та успіхів в професійному розвитку.

 • Обратился к адвокату за помощью. Взял кредит в МФО. Мне насчитали бешеные проценты. Насчитали даже больше чем брал денег.
  Вот я и подумал что здесь что-то не так, не может такого быть, они где-то нарушают.
  Обратился за консультацией к адвокату. И правда, оказалось такие большие проценты незаконные. По результатам разговора заключили договор. Обращались с официальными письмами в МФО, результата не было. Тогда пошли в суд.
  Решение вынесли в мою пользу, оплатил по кредиту только суму которую брал с небольшим процентом.
  Спасибо за помощь, буду вас советовать .

  1. Велике дякую за відгук, дуже приємно, нехай щастить!

 • Рекомендую!
  Дякую за допомогу у вирішенні мого питання.
  Марія Петрівна експерт своєї справи.
  Буду радити друзям звертатися за правовою допомогою саме в це місце.

 • Очень благодарна и признательна за помощь и поддержку. Классный адвокат! Всем довольна и каждому советую??????

 • Адвокаты бюро помогли нам решить вопрос по разводу дочери с ее мужем иностранцем и разделу имущества.
  Все было быстро, профессионально и главное без затягивания процесса.

 • Марія Петрівна професіонал з великої літери.
  Мали дуже складну ситуацію по кримінальному провадженню, яке відкрили проти нашого неповнолітнього сина. Дізнались занадто пізно, майже перед судом. Адвокати до яких звертались або відмовлялись від надання допомоги, або намагалися обманом заробити, використовуючи нашу проблему.
  Марію Петрівну рекомендували знайомі і ми жодного разу не пошкодували, що звернулись до неї. З перших хвилин спілкування вона змогла вселити нам віру в перемогу по нашій справі, знайшла підхід до сина, а також пробіли у доказовій базі!))
  В суді ми отримали чудовий результат!
  Усім радимо такого адвоката, це справжній фахівець та порядна людина!

  1. Велике дякую за відгук, дуже приємно, нехай щастить!

 • Велика вдячність Вам, за оперативне та якісне вирішення моєї юридичної проблеми!
  Дуже кваліфікований спеціаліст,та якісно відібрані кадри в команді.
  Бажаю успіхів вашому бюро!!!
  Всім рекомендую!
  Дякую,що зуміли вберегти мене та мою родину!!!

 • Хочу от всей души поблагодарить Марию Петровну ,за высокий профессионализм, оперативность, бесконечную доброту, корректность и внимательность!!!
  Я знала, что знание закона – это еще не гарантия выигрыша в суде.
  По рекомендации знакомых,судьба меня свела с Каминской М.П.
  И Слава Господу Богу,что теперь я выиграла дело и моя репутация и жизнь не пострадала!
  Благодарю Вас!!!