Рада дозволила впровадження електронних лікарняних в Україні | Новини юриспруденції блог адвокатського бюро Марії Камінської в Київі

Блог

Рада дозволила впровадження електронних лікарняних в Україні

Верховна Рада ухвалила проєкт постанови № 4243 про заходи щодо запровадження Електронного реєстру листків непрацездатності

Згідно з текстом документу, Рада постановила Кабінету міністрів вжити заходів щодо прискорення розробки та внесення змін до відповідних нормативно-правових актів з метою впровадження Електронного реєстру листків непрацездатності.

Кабмін також має подати до Верховної Ради законопроєкти, направлені на забезпечення взаємодії електронної системи охрони здоров’я з Електронним реєстром листків непрацездатності.

Зокрема, Міністерство охорони здоров’я  має розробити та затвердити нормативно-правові акти, необхідні длі впровадження електронних лікарняних, а також погодити з Пенсійним фондом, Фондом соціального страхування порядок видачі, продовження та обліку електронних лікарняних.

Зазначається, контроль за виконанням постанови покладено на Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Ознайомлений