Абонентське юридичне обслуговування бізнесу

 - 1 | https://kaminska.com.ua

Законодавча база України, на жаль, далека від досконалості, як і виконання законів і застосування правових норм на практиці. В такому нестабільному, постійно мінливому полі найскладніше доводиться власникам бізнесу, комерційним і некомерційним організаціям.

Коли робота бізнесу залежить не стільки від управлінського таланту, скільки від уміння прогнозувати зміни в законодавстві, підлаштовуватися під ці зміни, не допускати неправомірних податкових перевірок і претензій інших державних органів.

Юридичне обслуговування організацій покликане зняти частину цього тягаря і дати можливість сконцентруватися на управлінні бізнесом. Такий юридичний аутсорсинг стає все більш затребуваною послугою серед власників бізнесу та неприбуткових організацій.

Суть юридичного супроводу полягає в тому, що за організацією закріплюється адвокат або юрист, який буде надавати всебічну юридичну допомогу згідно з укладеним договором. Обраний фахівець в залежності від умов договору бере на себе функції юридичного консультування, судового представництва, супроводу під час податкової перевірки або переговорів, підготовки документів і договорів.

Будь-яка юридична особа (будь-то ТОВ, ВАТ, благодійний фонд, некомерційна організація та інше) з моменту своєї реєстрації і до моменту ліквідації функціонує в певному правовому полі, яке регламентує всі нюанси його діяльності.

Відносини з контрагентами, працівниками, державними органами, клієнтами – кожна з цих сфер потребує грамотного правового супроводу. Наша компанія, яка перебуває в місті Київ, готова надати всебічну юридичну допомогу та комплекс юридичних послуг вашому бізнесу.

Юридичні послуги для організацій

Адвокатське бюро Марії Камінської в Києві надає великий комплекс юридичних послуг представникам бізнесу та некомерційних організацій. В рамках абонентського юридичного супроводу можуть надаватися такі послуги:

 • консультація та супровід процесу реєстрації та ліквідації юридичної особи. Юрист або адвокат може безпомилково визначити необхідну для вашої діяльності форму власності з вигідним оподаткуванням. Також фахівець підготує необхідні установчі та статутні документи відповідно до встановлених норм і вимог.
  оформлення та супровід договорів, угод та інших юридичних документів. Правильно оформлений документ не залишає шансів для двоякого трактування і, відповідно, виключає спірні і конфліктні ситуації між сторонами, що його підписали, в майбутньому;
 • представництво в суді – ще одна послуга, яка може входити в абонентське обслуговування підприємства. Досвідчений адвокат підготує всі необхідні для судового засідання документи, розробить стратегію захисту та захищатиме в разі необхідності інтереси вашого підприємства в суді;
 • врегулювання корпоративних спорів. Нерідкі випадки конфліктів між засновниками організації, учасниками господарської діяльності юридичної особи. Адвокат допоможе відстояти ваші інтереси і залагодити конфлікт з найменшими втратами;
 • правовий супровід в ході податкової або іншої перевірки, ініційованої державними органами. Приставлений до вашого підприємства фахівець буде контролювати законність всіх проведених перевірок, захищати ваші права і не допускати їх порушення представниками правоохоронних, податкових або інших контролюючих органів;
 • представництво в державних органах і недержавних організаціях. Ви можете скористатися досвідом адвоката в питаннях взаємодії з іншими суб’єктами господарювання та державними органами;
 • залучення юриста або адвоката для участі в переговорах або зборах акціонерів. Адвокат допоможе вам відразу в ході переговорів оцінити правову сторону угоди, проведе правовий аналіз документів, що підписуються і договорів з контрагентами.

У Києві легко загубитися при виборі фахівця, який надає юридичні послуги. Не втрачайте час і гроші – звертайтеся в наше адвокатське бюро, адже ми пропонуємо комплексний юридичний супровід по справедливим і адекватними цінами.

Як вибрати фахівця для юридичного супроводу підприємства (Київ)

Якщо вас зацікавила послуга абонентського юридичного обслуговування в місті Київ, ймовірно ви зіткнулися з проблемою вибору фахівця, для його здійснення.
Адвокат Марія Камінська має понад 13 років успішної адвокатської практики. У команді нашого адвокатського бюро в Києві тільки досвідчені фахівці, готові застосувати всі свої компетенції для ефективного вирішення будь-якої юридичної проблеми.

Чому нас вибирають для абонентського юридичного супроводу:

 • великий досвід роботи з представниками бізнесу, державних органів і некомерційних організацій. Завдяки широкій практиці ми можемо прогнозувати розвиток ситуації і застосовувати всі можливі інструменти для її позитивного вирішення;
 • індивідуальний підхід у наданні послуг кожного клієнта. Те, що спрацює з однією організацією, абсолютно не підійде інший. Ми це розуміємо і тому проводимо глибокий аналіз діяльності організації перед тим, як запропонувати варіант вирішення проблеми або дати правову оцінку поточної ситуації;
 • абонентське обслуговування часто виявляється більш вигідним економічно, ніж виділення окремої посади штатного юриста. Вам не потрібно організовувати робоче місце, платити заробітну плату, лікарняні, а також платити податки за ще одного співробітника.
 • спрямованість на результат. Ми не мислимо короткими відрізками часу і дрібними проблемами, а намагаємося охопити великі перспективи розвитку своєю увагою. Тому фахівці нашого адвокатського бюро намагаються передбачити наслідки кожного запропонованого рішення в далекій перспективі.

Що зробити, щоб оформити юридичний супровід організації в Києві

Якщо ви визначилися, що ваша організація або підприємство потребує абонентського юридичного обслуговування, або у вас ще залишилися питання щодо наших послуг для юридичних осіб, заповніть форму для зворотного зв’язку, і наші фахівці зв’яжуться з вами. Ви також можете призначити дату і час для юридичної консультації, зателефонувавши за телефонами, вказаними в розділі Контакти.

Ми готові роз’яснити вам всі нюанси і деталі щодо співпраці з нашою компанією, роз’яснити способи надання послуг та їх вартість. Довірте рішення всіх правових питань своєї компанії професіоналам!

Великий комплекс юридичних послуг представникам бізнесу
 1. консультація та супроводу процесу реєстрації та ліквідації юридичної особи
 2. оформлення і супровід договорів, угод та інших юридичних документів
 3. представництво в суді
 4. врегулювання корпоративних спорів
 5. правовий супровід в ході податкової або іншої перевірки
 6. представництво в державних органах та недержавних організаціях
 7. залучення юриста або адвоката для участі в переговорах або зборах акціонерів

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ ДО KL

За роки існування на ринку юридичних послуг компанія допомогла сотням клієнтів.
З відгуками про нашу роботу Ви можете ознайомитися на сайті.
Юристи допоможуть знайти правильне рішення і захистити Ваші права та інтереси.

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнт
 • Висока якість послуг, що надаються
 • Чітке розуміння ситуації
 • Послідовність етапів вирішення спору
 • Оптимальні умови співпраці
 • Повна конфіденційність і нерозголошення деталей справи
 • Надійний захист інтересів клієнта