Юридичний супровід фізичних осіб

 - 1 | https://kaminska.com.ua

Незалежно від того, чи є ви фізичною особою підприємцем (ФОП) або не здійснюєте підприємницьку діяльність, у багатьох життєвих ситуаціях з'являється необхідність звернутися до юриста або адвоката.

Абонентське юридичне обслуговування фізичних осіб - це певний пакет юридичних послуг, що надаються протягом обумовленого в договорі періоду часу. Оформляючи послугу юридичного супроводу ви отримуєте консультаційну, супровідну та представницьку допомогу адвоката.

Діяльність ФОП пов'язана з безліччю юридичних питань і проблем, таких як перевірки податкових органів, складання договорів з контрагентами, взаємодія з державними органами, тому без досвіду і знань фахівця в сфері права складно обійтися.

Також юридичний супровід вам потрібен, якщо за родом своєї діяльності (наприклад, фріланс) ви постійно стикаєтеся з необхідністю захищати свої права, укладати договори, відстоювати свої інтереси в державних органах Києва або в суді.

Оформивши абонентський юридичний супровід фізичних осіб ви позбавите себе від необхідності самостійно розбиратися в законодавстві і юридичних документах, адже можна довірити це професіоналам з багаторічним досвідом роботи в сфері права.

Як надається послуга юридичного супроводу фізичних осіб

Щоб оформити договір на абонентське юридичне обслуговування фізичних осіб в місті Київ, звертайтеся в нашу компанію, заповнивши спеціальну форму на сайті або зателефонувавши за номерами, вказаними в Контактах.

Послуга абонентського юридичного супроводу фізичних осіб в Києві надається наступним чином:

  • Збір і аналіз інформації про клієнта. Спеціаліст нашої компанії проаналізує вашу діяльність і з’ясує, які юридичні послуги вам необхідні в майбутньому. Провести первинну юридичну консультацію можна як очно, так і в телефонному режимі або онлайн.
  • Призначення і закріплення за вами фахівця, який буде надавати послугу юридичного супроводу фізичних осіб. Також узгоджується пакет послуг, які будуть надаватися фізичній особі в рамках абонентського обслуговування.
  • Щоденний супровід, юридичне консультування та комунікація з клієнтом. Зв’язок здійснюється будь-яким зручним для вас способом. Це може бути дзвінок по телефону, Skype, Zoom і іншим мессенджером. Спеціаліст приїде до вас на зустріч, якщо цього вимагає ситуація (наприклад, переговори, податкова перевірка, прийом в державних органах). Також послуга юридичного супроводу фізичних осіб може передбачати цілодобову підтримку в разі потреби.
  • Звіт про проведену юридичну роботу, що надається фізичній особі (клієнту) раз на місяць.

Послуги для фізичних осіб

Затребуваними юридичними послугами для фізичних осіб є наступні:

   • юридична консультація (закріплений згідно з договором супроводу фізичних осіб за вами адвокат надасть правову оцінку проблеми і відповість на всі юридичні питання);
   • представництво фізичної особи в суді (в разі необхідності, адвокат стане вашим офіційним представником і захисником в ході судового процесу. Також адвокат готує всі необхідні для процесу документи, складає позови, клопотання, апеляції та інше);
   • договірні відносини (все, що пов’язано з оформленням договорів і їх супроводом, довірте фахівцеві. Не потрібно тепер розбиратися в актуальних нормах і правилах оформлення документів. Також адвокат може оцінити вже наявні у вас договори з правової точки зору і оформити при необхідності нові);
   • представництво фізичної особи в державних органах (адвокат виступає в якості вашого представника, захищаючи ваші інтереси і права в державних органах);
   • цивільні справи (послуги юриста або адвоката можуть знадобитися незалежно від того, чи є ви ФОП або просто фізичною особою. Наприклад, покупка нерухомості або оформлення дарування майна – в цих ситуаціях потрібна консультація і супровід грамотного фахівця, який виключить всі ризики і проконтролює законність проведення процедур . Оформлення спадщини, майнові та земельні спори, встановлення права власності – довірте рішення всіх цих юридичних питань досвідченому адвокату).

Переваги нашої компанії

Наша компанія знаходиться в Києві і об’єднує тільки досвідчених адвокатів. Адвокат Марія Камінська має понад 13 років успішної адвокатської практики і сотні успішно вирішених справ. Звертаючись в наше адвокатське бюро ви отримуєте:

   • індивідуальний підхід. Ми пропонуємо вам тільки ті послуги і рішення, які підійдуть у вашій ситуації. Перед початком співпраці проводиться аналіз вашої ситуації і збір необхідної інформації і тільки після цього вам будуть запропоновані варіанти вирішення проблеми;
   • висока якість послуг, що надаються. На рахунку нашої компанії більше 450 успішно вирішених справ. Ми пишаємося високим рівнем послуг, які надаємо;
   • оперативність і доступність. Фахівці нашої компанії готові відповісти на ваші питання по телефону, онлайн, в месенджерах. Ми готові прийти на допомогу в будь-який момент і постійно тримаємо руку на пульсі, якщо ситуація вимагає оперативного втручання;
   • справедлива і адекватна вартість послуг. Компанія пропонує гнучке ціноутворення в залежності від обсягу послуг, які вам необхідні, складності розв’язуваних проблем, часу і періоду їх надання (наприклад, цілодобове супровід).

Оформляючи юридичний супровід фізичних осіб ви отримуєте досвід і знання професіонала без необхідності введення посади юриста, обладнання його робочого місця, виплати зарплати, лікарняних, відпускних та оплати за нього податків.

Абонентське юридичне супроводження фізичних осіб – це ефективний спосіб взаємодії між вами і фахівцями в галузі юриспруденції та права.

Щоб оформити послугу абонентського юридичного супроводу фізичних осіб, необхідно заповнити спеціальну форму на сайті, і наші фахівці зв’яжуться з вами найближчим часом. Ми призначимо зручний для вас час для усної консультації та підписання договору супроводу в офісі нашої компанії в Києві.

Якщо у вас залишилися питання щодо послуги юридичного супроводу, будемо раді відповісти на них по телефону, вказаному в розділі Контакти.

Затребуваними юридичними послугами для фізичних осіб є наступні:
 1. юридична консультація
 2. представництво фізичної особи в суді
 3. договірні відносини
 4. представництво фізичної особи в державних органах
 5. цивільні справи

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ ДО KL

За роки існування на ринку юридичних послуг компанія допомогла сотням клієнтів.
З відгуками про нашу роботу Ви можете ознайомитися на сайті.
Юристи допоможуть знайти правильне рішення і захистити Ваші права та інтереси.

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнт
 • Висока якість послуг, що надаються
 • Чітке розуміння ситуації
 • Послідовність етапів вирішення спору
 • Оптимальні умови співпраці
 • Повна конфіденційність і нерозголошення деталей справи
 • Надійний захист інтересів клієнта