Звільнено від кримінальної відповідальності неповнолітнього

12.11.2020

Звільнено від кримінальної відповідальності неповнолітнього, який підозрювався в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 185 КК України

До адвокатського бюро звернулися батьки неповнолітнього як законні представники та сам неповнолітній. Суть питання – притягнення до кримінальної відповідальності неповнолітнього за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст. 185 КК України (крадіжка чужого майна).

Проте, законні представники неповнолітнього та неповнолітній не були згодні з даною ситуацією у зв’язку з чим вимушені були звернутися за професійною правничою допомогою.

Для захисту прав та інтересів клієнта, адвокатом бюро було складено ряд процесуальних документів до суду з метою звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Так, адвокатським бюро було знайдено ряд процесуальних правопорушень під час здійснення затримання неповнолітнього, допиту, проведення слідчої (розшукової) дії – огляд місця події, порядку вилучення речових доказів, предявлення особи для впізнання за фотознімками.

Адвокатом була проаналізована ситуація, досліджені документи і вчинено всі необхідні дії для захисту порушених прав та інтересів клієнта. Правова позиція сформована з урахуванням міжнародних норм права і українського законодавства.

Як результат, суд взяв до уваги доводи сторони захисту і визнав їх як достатні для винесення рішення на користь клієнта. Рішенням суду було звільнено неповнолітнього клієнта від кримінальної відповідальності та закрито кримінальне провадження стосовно нього, і як наслідок клієнт відновив своє порушене право.

У разі виникнення подібної ситуації звертайтеся до адвокатського бюро Марії Камінської за правовою допомогою. Адвокати встануть на захист Ваших прав та інтересів.