Кримінальна відповідальності

25.11.2020

Звільнено від кримінальної відповідальності клієнта, який обвинувачувався в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 286 КК України

До адвокатського бюро звернувся клієнт. Суть питання – притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження).

Потерпіла сторона була категорично проти примирення з винною стороною.

В ході проведення переговорів з застосуванням навиків медіації адвокатом було досягнуто примирення між двома сторонами та як наслідок в подальшому судом  було прийнято рішення про звільнення клієнта від кримінальної відповідальності та закрито кримінальне провадження стосовно нього у зв’язку з примиренням винного з потерпілим в порядку ст. 46 Кримінального кодексу України.

Слід зазначити, що завдяки професійним навикам адвоката рішенням суду був задоволений не лише клієнт адвокатського бюро, а також потерпіла сторона.

У разі виникнення подібної ситуації звертайтеся до адвокатського бюро Марії Камінської за правовою допомогою. Адвокати встануть на захист Ваших прав та інтересів.