Визнання права власності на земельний пай

09.11.2020

До адвокатського бюро звернувся клієнт. Суть питання – визнання права власності в порядку спадкування на земельний пай.Дружина клієнта прийняла спадщину за померлою матір’ю, якій належав на праві власності земельний пай, але не встигла оформити право власності на пай у зв’язку зі смертю.

Однак, у клієнта помирає теща і виникає питання щодо невитребуваної земельної ділянки(паю), який належав на праві власності тещі за життя.Під час оформлення спадщини після смерті спадкодавця (матері померлої дружини, тещі) клієнт звернувся до нотаріуса для оформлення спадщини на спадкове майно як єдиний спадкоємець, а саме - в порядку спадкування за законом, визнати за ним право власності на 1/2 частину земельної ділянки тещі, яка б за життя була успадкована його померлою дружиною.

Однак,у зв’язку з відмінністю між записами імені спадкодавця в правовстановлюючих документах клієнт змушений був звертатися до суду з позовною заявою про визнання права власності на земельний пай в порядку спадкування.

У зв’язку з чим клієнт був вимушенийзвернутися за професійною правничою допомогою.Для захисту прав та інтересів клієнта, адвокатом бюро була складена позовна заява до суду про визнання в порядку спадкування права власності на земельну частку (пай).

Адвокатом була проаналізована ситуація, досліджені документи і вчинено всі необхідні дії для захисту порушених прав та інтересів клієнта. Правова позиція сформована з урахуванням міжнародних норм права і українського законодавства.

Як результат, суд взяв до уваги доводи сторони захисту і визнав їх як достатні для винесення рішення на користь клієнта.Рішенням суду було визнано право власності на земельний пай в порядку спадкування за клієнтом, і як наслідок клієнт відновив своє порушене право на отримання права спадкування за законом.

У разі виникнення подібної ситуації звертайтеся до адвокатського бюро Марії Камінської за правовою допомогою. Адвокати встануть на захист Ваших прав та інтересів.

Документи судових справ
Показати всі