Родинні відносини з метою визнання права власності на спадкове майно

04.11.2020

До адвокатського бюро звернувся клієнт. Суть питання – встановлення факту родинних відносин з метою вчинення нотаріальної дії, а саме – видачі свідоцтва про право на спадщину за заповітом. Під час оформлення спадщини після смерті спадкодавця (двоюрідної сестри) клієнт звернувся до нотаріуса для оформлення спадщини на спадкове майно як єдиний спадкоємець.

Однак, постановою нотаріуса клієнту було відмовлено у вчиненні нотаріальної дії, а саме – видачі свідоцтва про право на спадщину за заповітом у зв’язку з необхідністю підтвердження родинних зв’язків, а також у зв‘язку з відмінністю між записами імені та імені по-батькові двоюрідної сестри спадкоємця в свідоцтві про народження, про одруження та заповіті.

Людина з даними обставинами згодна не була у зв’язку з чим вимушена була звернутися за професійною правничою допомогою. Для захисту прав та інтересів людини, адвокатом бюро була складена заява до суду про встановлення факту родинних відносин. За обставинами справи, клієнт мав право на видачу свідоцтва про право на спадщину за заповітом як єдиний спадкоємець.

Адвокатом була проаналізована ситуація, досліджені документи і вчинено всі необхідні дії для захисту порушених прав та інтересів клієнта. Правова позиція сформована з урахуванням міжнародних норм права і українського законодавства.

Як результат, суд взяв до уваги доводи сторони захисту і визнав їх як достатні для винесення рішення на користь клієнта. Рішенням суду було встановлено факт родинних звязків між спадкодавцем та спадкоємцем, і як наслідок клієнт відновив своє порушене право на отримання права спадкування за заповітом.

У разі виникнення подібної ситуації звертайтеся до адвокатського бюро Марії Камінської за правовою допомогою. Адвокати встануть на захист Ваших прав та інтересів.

Документи судових справ