Поновлення посвідки на постійне проживання

Поновлення посвідки на постійне проживання
07.07.2020

За правовою допомогою звернулась особа. Суть питання – Державною міграційною службою було скасовано дозвіл на імміграцію та посвідку на постійне проживання в Україні. Особа з даними обставина не була згодна.

Задля захисту прав та інтересів особи, адвокатом бюро було складену позовну заяву до суду про визнання дій протиправними та зобов’язання вчинити дії.

Відповідно до обставин справи, клієнт мав право на постійне проживання в Україні, документи були дійсні та підстав у скасуванні дозволу та посвідки не було.

Також ДМС прийняла рішення про скасування суто із формальних підстав, без урахування факту порушення прав та інтересів клієнта та його сім’ї. Клыэнт постійно проживав на території України більше 25 років та мав шлюб з громадянкою України.

Адвокатом було проаналізовано ситуацію, досліджено документи та вчинено необхідні дії задля захисту порушених прав та інтересів клієнта. Правова позиція сформована з урахуванням міжнародних норм права та українського законодавства.

Як результат, суд прийняв до уваги доводи сторони захисту та визнав їх як достатні для винесення рішення на користь клієнта. Дії Державної міграційно служби були скасовані. А клієнт відновив своє порушене право на проживання в Україні.

У разі виникнення схожої ситуації звертайтеся до адвокатського бюро Марії Камінської за правовою допомогою. Адвокати стануть на захист ваших прав.