Отзывы

 • Хочу подякуаати ,та рекомендую
  Адвокатське бюро Марії Камінської . За професійний підхід у вирішенні правових проблем будь якої складності.
  Я звернувся за допомогою к Марії Петрівни Каменської , зі своєю проблемою спадчини(так як був ще і переміщений з другої області).
  До цього я звертався до інших адвокатів , однак мені ніхто не зміг вирішити мою промлему,окрім АБ Марії Каменської.
  Спільна команда висококваліфіційний підхід і справа була вирішина в мою користь.
  Якщо у Вас є проблеми , звертайтесь до Марії Каменської!
  Дякую і рекомендую !
  Миру нам Всім !!!

 • Рекомендую Всім Адвокатське бюро
  Марії Камінської!
  За висококваліфікований підхід до правової проблеми будь якої складності(навідь в такий не легкий час для всіх нас). Злажена команда робота фахівців!
  Справжні професіонали своєї справи. Завжди приємне спілкування, кваліфікована допомога та надзвичайна людяність!
  Завжди вислухає, та дасть зрозумілу пораду. Неоднарозово звертаюсь до АБ,, Марії Камінської,, за допомогою і завжди отримую якісні послуги!
  Дуже вдячна Вам Марія Петрівна, та Ваший команді, за профісіоналізм та оперативність в вирішенні проблем,а також за індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  Ми Всі сильні,
  ми переможемо!!!

 • Сам военный пенсионер. Обратился в компанию по вопросу пересчета пенсии, так как без суда этот вопрос в пенсионном фонде решать не собирались. Пусть не быстро, но мой вопрос был решён положительно. Большое спасибо компании “Приходько и партнеры”, а в особенности Черникову Дмитрию. Желаю Вам успехов в дальнейшей работе.

 • Дуже вдячні адвокату-медіатору Марії Камінській за допомогу у вирішенні питання щодо примирення з потерпілим! Отримали бажаний результат та залишилися задоволені! В АБ «Марії Камінської» працюють лише професіонали. Дякуємо за професійно виконану роботу!

 • Звернулась до АБ “Марії Камінської” з питанням: дружина подала на розлучення та поділ майна Консультацію проводила адвокат Марія Петрівна, уважно вислухала, акцентувала увагу на різних деталях. Навіть провела розмову з дружиною в телефонному режимі. Підхід до роботи на високому рівні. Буду радити всім. Адвокати – найкращі!

 • Хочу подякувати Адвокатському Бюро Марії Камінської, а особливо юристу Владиславу за професійну консультацію та допомогу с приводу справи купівлі-продажу житла. Все зрозуміло та якісно, сміливо можна рекомендувати !!

 • Я звернувся до Адвокатського бюро Марії Камінської зі справою спадкового характеру. Зробили повний аналіз справи, надали план дій та рекомендації. Дякую адвокату Олесі за детальну консультацію та професійну допомогу !

 • Вдячна Адвокатському бюро Марії Камінської,оперативно вирішили справу.Я звернулась зі справою:розлучення з іноземцем без відома його міста проживання.Не зважаючи на труднощі,мою справу вирішили якісно.Рекомендую всім звертатися до Адвокатського бюро Марії Камінської,тут працюють найкращі адвокати країни!

 • Звернулась за допомогою до Адвокатського бюро Марії Камінської з питання:провокації підкупу наркотичних засобів.Щиро хочу подякувати за професійну роботу і швидкість вирішення питання.В Адвокатському бюро працюють лише кваліфіковані юристи!

 • Звернулась до АБ “Марії Камінської” з приводу спадщини. Дуже тепла атмосфера в колективі. Консультувала Олеся Віталіївна. Уважно вислухала. Я отримала відповіді на всі свої питання. Буду радити знайомим. Ви найкращі адвокати!

 • Хочу подякувати Адвокату-медіатору Камінській Марії за проведення медіації. Завдяки переговорам з чоловіком знайшли порозуміння та відновили стосунки. Рекомендую!

 • Дякую Адвокату з кримінального права Оксані за професійне вирішення мого випадку, щодо незаконного затримання. Дякуємо Вам та Вашій команді за допомогу!

 • Щиро вдячна юристу АБ “Марії Камінської” Владиславу за оперативну консультаційну допомогу та супровід у вирішенні нестандартної ситуації.

 • Юрист с большой буквы.лучшая в своём деле.оперативно и точно нам была предоставлена информация по нашему делу.очень ей благодарна за помощь в суде.низкий поклон .

 • Вдячний адвокату Марії Петрівні та юристу Владиславу Вадимовичу за консультацію та складення плану подальших дій у вирішенні спору між партнерами по бізнесу. Рекомендую.

 • Дуже вдячна Марії Петрівні та її команді за професійність, оперативність, чуйність, доброзичливість. З її допомогою ми виграли першу справу і думаю, що наступні виграємо. ще раз дякую за Ваш високий професіоналізм.

 • Звернувся до Адвокатського бюро «Марії Камінської». Суть питання – зняття з реєстрації та виселення з будинку. Олеся Віталіївна дуже детально проконсультувала. На даний час, професійно відстоює мої інтереси в суді. Дякую! Раджу всім!

 • Вельмишановна Марія Петрівна! Щиро хочу Вам подякувати за допомогу у вирішенні мого питання. За швидку надану кваліфіковану консультацію, підтримку, розуміння та отриману професійну допомогу. За уважність та відповідальність в своїй справі. Бажаю Вам успіхів у досягненні справедливості. Щиро дякую! ВВВ.

 • Щиро дякую за отриману консультацію. Оримала повну і професійну інформацію від приємного спілкування з Вашим фахівцем! Дякую!

 • Хочу від душі подякувати Адвокатському бюро “Марії Камінської” за сумлінно виконану роботу, за витрачений час, за докладені старання і сили, а головне – за чудовий результат! Ви зробили мій день коли подзвонили і повідомили що мiй судовий розгляд вирішився на мою користь !!! Від щирого серця бажаю процвітання Вашому колективу і успіхів у вашій благородній місії-досягнення справедливості! Особливо хочу подякувати Марії Петрівні! Дякую Вам за вашу наполегливість і принциповість!

 • До АБ «Марії Камінської» звертаюсь вже впродовж багатьох років з консультаціями різними: придбання транспортного засобу, сімейні питання, по працевлаштуванню тощо. Щоразу це швидка, компетентна відповідь. Приємно, коли є професіонали своєї справи, особливо в такого роду послугах. Рекомендую до співпраці!

 • На жаль знайомий взяв в борг гроші і не повертав, тому були змушені звернутися за допомогою до адвоката, про що ні разу не пошкодували. Дуже вдячні керуючій адвокатського бюро, Марії, за вирішення нашої проблеми, досягнення позитивного результату та чуйне ставлення!)

 • Справжні професіонали своєї справи! Завжди приємне спілкування, кваліфікована допомога та надзвичайна людяність! Неодноразово звертався за допомогою і завжди отримував якісні послуги! Щиро дякую усій команді АБ «Марії Камінської» за Вашу сумлінну працю!

 • Марія Петрівна висококваліфікований професіонал з великої літери! Я щиро вдячна Вам та Вашим співробітникам за оперативне та якісне вирішення моєї юридичної проблеми! Ваше бюро найкраще! Бажаю успіхів, добробуту та процвітання Вашому бюро!!!

 • Неоднократно обращались к Марии Петровне Каминской. Высокопрофессиональный адвокат!
  Проконсультировала и помогла уладить несколько сложных юридических вопросов.
  Внимательная, тактичная, вежливая, ответственная. Работает на результат. Чувствуется, что за плечами большой опыт работы.
  Буду обращаться еще. Спасибо Вам за помощь!

 • Хочу подякувати Марії Петрівні, за надану можливість пройти у неї практику. Цей місяць був не з легких, але для мене він став дуже крутим та щасливим. Як казала Марія Петрівна ” Ви проходите курс молодого бійця”. Марія Петрівна, ви найкраща у своїй справі, ви завжди допоможете та надасте від щирого серця пораду. Дякую, за те що вірите в мене та бачите в мені гарного спеціаліста в майбутньому. Я Вам дуже вдячна за все, що ви зробили для мене, а особливо за ті знання, які ви мені дали на практиці. Я дуже буду сумувати за Вами!

 • Звернулась з приводу питання виділення меж землі до адвокатського бюро ” Марії Камінської”. Мене вислухали, надали правовий аналіз , розширену консультацію. Дуже дякую! Раджу !

 • Звернулась по сімейному питанню, виникли непорозуміння у сімейних стосунках. Дякую за професійну консультацію і збережені стосунки АБ «Марії Камінської». Задоволена вашою роботою!

 • Дуже вдячний Марії Петрівнівні та її колегам за допомогу у ДТП справі. Досить оперативно та зрозуміло, рекомендую всім хто хоче отримати професійну допомогу .

 • Хочу виразити дуже велику подяку Адвокатському бюро Марії Камінської за надану розширену консультацію щодо спадкування майна. Дуже вдячний Вам за професіоналізм та оперативність в вирішенні питання. Раджу всім!

 • Шановна Марія Петрівна!
  Хочу виразити Вам велику подяку за допомогу, яку ви надали з кридитного питання. Отримала дуже розширену консультацію. Дякую, Марія Петрівна! Всім раджу!

 • Дуже вдячний спеціалістам цього адвокатського бюро за консультацію та допомогу у справі кредитного характеру. Рекомендую !

 • Я очень благодарна Марии Петровне за очень тактичный, вовлеченный, профессиональный подход к моему делу! Она стала для меня не только адвокатом, но и life коучем, которого я встретила в нужное время своей жизни. Я восхищаюсь ее жизненной позицией, открытостью, уверенностью и хваткой! Для меня “адвокат” – это в первую очередь человек, которому не страшно открыться со всеми подробностями и деталями. Мария Петровна – это тот человек, которому хочется открыться и к которому хочется прислушиваться и действовать под ее чутким руководством. БЛАГОдарю! Рукомендую!!!
  Желаю Вам успеха во всех аспектах Вашей жизни; развития, как профессиоанльного, так и личностного; свободного вренени для себя!

 • Мария Петровна отличный специалист, помогла решить вопрос в самые кротчайшие сроки. Всем рекомендую!

 • Марія Петрівна фахівець своєї справи.Консультує по суті, чітко окремлює хід справи – нам сподобався її підхід і відповідальність до своєї роботи. Щиро дякуємо за допомогу.

 • Дуже вдячний! Проконсультувався з усіх питань. Був приємно враженням теплотою прийому, і з яким розумінням поставилася до моєї проблеми.

 • Дуже вдячний Адвокатському бюро Марії Камінської завирішення моєї правової проблеми, яка стосувалася порушення моїх прав та законних інтересів. До цього я звертався до інших адвокаів, однак ніхто не зміг вирішити мою проблему, окрім Адвокатського бюро Марії Камінської.
  Дуже вдячний Вам за професіоналізм у підході до вирішення правової проблеми, оперативність, а також за індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 • Дуже вдячний Адвокатському бюро Марії Камінської за високваліфікований підхід до правової проблеми, яка стосувалася порушення моїх прав та законних інтересів. До цього я звертався до інших адвокатів, однак ніхто не зміг мені допомогти в вирішенні моєї проблеми, окрім Адвокатського бюро Марії Камінської.
  Дуже вдячний Вам за професіоналізм та оперативність в вирішенні моєї проблеми, а також за індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 • Адвокат Мария Петровна Каминская отличный профессионал, который очень тщательно проверяет все аспекты чтобы интересы клиента были защищены на максимум. Она обращает внимание на каждую деталь которая сможет повлиять на конечный результат и видит вещи которые другой адвокат вполне вероятно пропустит. У неё большая судебна практика и она смогла предложить правильную стратегию и рабочее решение для сложной и нестандартной ситуации. Она откровенно говорит клиенту какой результат в какие сроки возможен и какой нет. Я доверился ей и дело доведено до успешного конца. Рекомендую её услуги

 • Адвокат который знает свое дело!
  Компетентнно найдет подход к любой ситуации. Обращалась во второй раз, по решению проблем с документами, так же помогли подготовиться к суду, на право наследства, без грамотного адвоката было бы сложно что либо доказать, так как нужно было собрать много документов, подтверждающие факты. Но с помощью Марии Петровны, дело закрыли в нашу пользу.
  Если Вам действительно нужен Адвокат, который защитит Ваши интересы, обращайтесь к Марии Петровне!

 • Я благодарен Марии Петровне за оказанную помощь в уголовном деле. Она профессионал с большой буквы. Я ценю ее как специалиста в своем деле и как человека. Мария Петровна с пониманием и профессионально подошла к решению моей проблемы. Всем рекомендую обращаться за помощью в случае нужды к Марии Петровне!

 • Очень благодарен адвокатам этого бюро за оперативную и квалифицированную помощь в снижении платы за аренду офиса. Хочу подметить и их лояльность в цене на свои услуги, учитывая непростые времена в связи с карантином!

 • Хочу подякувати Марії Петрівні та її партнерам за допомогу у вирішенні мого питання по цивільній справі. Чітко, зрозуміло і відкрито. Консультація – збір інформації – засідання – результат. Люди знають свою справу і роблять її професійно. Дякую за Вашу роботую. Бажаю успіхів вашому бюро!!!
  Всім рекомендую!

 • Очень благодарна за внимание и помощь! Классный адвокат! Всем советую !!!!?????

 • Консультация по телефону была четко по делу, профессионально. Меня выслушали и дали развернутые ответы на каждый вопрос. Озвучили четкую стоимость за услуги, что немаловажно. Спасибо!

 • Всем добрый день! В прошлом году случилась ситуация, выход из которой мне помогли найти в адвокатском бюро Марии Каминской. Ехала с друзьями в машине после праздника, водитель остановил машину, так как пробили колесо. К нам подошли сотрудники патрульной полиции. Увидев у меня (водить машины был трезвый!) признаки алкогольного опьянения, вышеуказанные сотрудники проявили чрезвычайно хамское отношение и решили по-быстренькому придумать дельце. Казалось бы обычная ситуация, но дело закончилось протоколом по 130 статье КУпАП. Знакомый посоветовал обратиться именно к адвокату Марии Петровне. Обратилась. Выбором осталась довольна, так как права вернули, а дело закрыли. Всем советую обращаться именно к таким специалистам…. а лучше, чтобы таких ситуаций в жизни не возникало!!!! Спасибо Марии Петровне за помощь.

  1. Велике дякую за відгук, дуже приємно, нехай щастить!

 • Якщо б усі були такими спеціалістами, світ був би значно кращий….
  Щиро дякую!

  1. Велике дякую за відгук, дуже приємно, нехай щастить!

 • Мария Петровна пришла на помощь, когда она была очень нужна! Она – не только настоящий профессионал, но и очень хороший человек. Только благодаря ей и ее помощи нас успешно доставили домой и не оставили ночевать в киевском отделении полиции))))
  Очень благодарим Вам за помощь, человечность и профессионализм!

  1. Велике дякую за відгук, дуже приємно, нехай щастить!

   1. Дуже вдячна Адвокатському бюро Марії Камінської!Я звернулась по сімейним питанням,отримала кваліфіковану допомогу.Рекомендую всім!

 • Спасибо и низкий поклон за столь блестяще проделанную работу в деле, как нам казалось, безнадежном. Вы – лучшая!

 • За консультацией к Марии Петровне обращалась не единожды и каждый раз получала исчерпывающий, понятный для меня ответ .Спасибо за профессиональную консультацию и помощь.

 • Мария Петровна очень приятный , располагающий к себе человек с первых минут общения . Юрист с богатым багажом знаний и опыта . Спасибо Вам ,Мария Петровна , в первую очередь за понимание и поддержку для моих родителей , которые попали в непростую жизненную ситуацию и огромное СПАСИБО за ПОМОЩЬ и действия для решения нашей ситуации! Вы очень грамотный адвокат и отзывчивый человек! Бог Вам в помощь в вашем непростом деле .

 • Рекомендую всем! Один из самых лучших и сильнейших адвокатов! Мария Петровна подарила мне Жизнь! Я сколько живу, столько и буду благодарна этому адвокату! Она для меня и моей семьи стала Ангелом-Хранителем в нашей жизни! Если бы у ушла из этой жизни, то следующими за мной были мои близкие, которые не перенесли бы моей смерти, она отвела меня от ада, в который я могла попасть, я, имея чистую душу и доброе сердце, иной характер, не выжила бы в тюрьме однозначно, сейчас я на свободе и счастлива с родными и близкими, занимаюсь своим любимыми делами, учебрй, развитием и помогаю обществу в целом! Господь на Покрова Пресвятой Богородицы Девы Марии подарил мне Отличного Адвоката и Человека, Женщину Марию Петровну! Я искренне благодарна Господу, что она есть! Всем от чистого сердца советую обращаться исключительно к ней, т.к. на себе и на своей жизни испытала ее профессионализм! Меня бы в живых просто бы уже не было…Благодаря ей я Жива и Живу, Развиваюсь и Процветаю!!! Вы – Шедевр всего нашего Всевоздания, Добрый, Чистый и Справедливый Ангел! Мы Вас очень Любим!!! Рекомендуем и будем всегда рекомендовать!!! Мария Петровна, Вы – Юрист от Бога!!! Спасибо Господу, что Вы есть! Вы подарили мне Жизнь и дальнейшее развитие в будущем!!! Благодаря Вам я Жива, моя Мама и Сестренка живы и счастливы, что я на Свободе и могу Жить, заниматься любимым делом и учебой!!! Низкий Поклон Вам и Божьего Благословения, Гармонии во всем!!!

  1. Велике дякую за відгук, дуже приємно. Усього найкращого!