Медіація - 1 | https://kaminska.com.ua

Медіація

Кожен юрист знає, що не всякому правовому питанні місце в суді. Навпаки, в більшості випадків проблему можна залагодити в досудовому порядку, тим самим дозволивши сторонам уникнути витрат часу та коштів. Одним із способів позасудового врегулювання спору виступає медіація.

Медіація — це добровільний, позасудовий і неформальний процес, спрямований на врегулювання конфлікту за допомогою нейтральної та неупередженої сторони — медіатора, який жодним чином не зацікавлений у справі. Медіатор  спонукає сторони спільно шукати компромісу. Як незалежна третя особа, він супроводжує та підтримує сторони, які конфліктують, у вирішенні конкретного спору.

Діяльність медіатора передбачає високий рівень  знань, прийомів і навичок медіації, добросовісності та професійної впевненості. 

Медіація має на меті не тільки досягнення угоди, але також вирішення конфлікту відповідно до норм закону при поясненні учасникам спору правових підстав рішення. Конфлікт, врегульований медіатором, може прирівнюватися до укладення мирової угоди - процедурі, властивої вирішення питання в судовому порядку.

Адреса:
м. Київ вул. Софії Русової 7, 1 поверх офіс 303
Переваги медіації:
 1. добровільний характер медіації – сторони конфлікту самостійно звертаються до адвоката, бажаючи прийти до розуміння і вирішити проблему в досудовому порядку;
 2. нейтралітет, якого дотримується медіатор, говорить про його повну неупередженості;
 3. диспозитивність процедури – сторони мають рівні права;
 4. оперативність вирішення питання;
 5. можливість застосування на будь-якій стадії процесу;
 6. можливість збереження партнерських відносин конфліктуючих сторін.

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ ДО KL

Фахівці адвокатського бюро Марії Камінської надають послуги медіаторів при вирішенні різноманітних спорів, суворо дотримуються принципів медіації та послідовності її етапів.

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • Висока якість наданих послуг
 • Чітке розуміння ситуації
 • Послідовність етапів вирішення спору
 • Оптимальні умови співпраці
 • Повна конфіденційність та нерозголошення деталей справи
 • Позитивний результат

Сертифікований медіатор

mediacia_sertifikat

У яких випадках варто звернутися до медіатора?

Особливо така допомога актуальна, у випадку якщо сторони спору бажають зберегти комфортні або як мінімум робочі відносини для можливості вести подальшу співпрацю. Медіатор робить все можливе для відновлення і підтримки взаємин між співробітниками і начальством, партнерами і клієнтами і т.д.

Процедура медіації застосовується у конфліктах (спорах), які виникають з цивільних, сімейних, трудових, господарських, адміністративних правовідносин, а також у кримінальних провадженнях при укладенні угод про примирення між потерпілим та підозрюваним, обвинуваченим та в інших сферах суспільних відносин.

Фахівці адвокатського бюро Марії Камінської надають послуги медіаторів при вирішенні різноманітних спорів, суворо дотримуються принципів медіації та послідовності її етапів.

ПИТАННЯ

Заповніть просту форму та наші спеціалісти зв’яжутсья з Вами у зручний для Вас час, та дадуть відповідь на Ваші запитання, або погодять дату та час консультації