- 1 | https://kaminska.com.ua

Абонентське юридичне обслуговування бізнесу

Законодавча база України, на жаль, далека від досконалості, як і виконання законів і застосування правових норм на практиці. В такому нестабільному, постійно мінливому полі найскладніше доводиться власникам бізнесу, комерційним і некомерційним організаціям.

Коли робота бізнесу залежить не стільки від управлінського таланту, скільки від уміння прогнозувати зміни в законодавстві, підлаштовуватися під ці зміни, не допускати неправомірних податкових перевірок і претензій інших державних органів.

Юридичне обслуговування організацій покликане зняти частину цього тягаря і дати можливість сконцентруватися на управлінні бізнесом. Такий юридичний аутсорсинг стає все більш затребуваною послугою серед власників бізнесу та неприбуткових організацій.

Суть юридичного супроводу полягає в тому, що за організацією закріплюється адвокат або юрист, який буде надавати всебічну юридичну допомогу згідно з укладеним договором. Обраний фахівець в залежності від умов договору бере на себе функції юридичного консультування, судового представництва, супроводу під час податкової перевірки або переговорів, підготовки документів і договорів.

Будь-яка юридична особа (будь-то ТОВ, ВАТ, благодійний фонд, некомерційна організація та інше) з моменту своєї реєстрації і до моменту ліквідації функціонує в певному правовому полі, яке регламентує всі нюанси його діяльності.

Відносини з контрагентами, працівниками, державними органами, клієнтами – кожна з цих сфер потребує грамотного правового супроводу. Наша компанія, яка перебуває в місті Київ, готова надати всебічну юридичну допомогу та комплекс юридичних послуг вашому бізнесу.

Юридичні послуги для організацій

Адвокатське бюро Марії Камінської в Києві надає великий комплекс юридичних послуг представникам бізнесу та некомерційних організацій. В рамках абонентського юридичного супроводу можуть надаватися такі послуги:

 • консультація та супровід процесу реєстрації та ліквідації юридичної особи. Юрист або адвокат може безпомилково визначити необхідну для вашої діяльності форму власності з вигідним оподаткуванням. Також фахівець підготує необхідні установчі та статутні документи відповідно до встановлених норм і вимог.
  оформлення та супровід договорів, угод та інших юридичних документів. Правильно оформлений документ не залишає шансів для двоякого трактування і, відповідно, виключає спірні і конфліктні ситуації між сторонами, що його підписали, в майбутньому;
 • представництво в суді – ще одна послуга, яка може входити в абонентське обслуговування підприємства. Досвідчений адвокат підготує всі необхідні для судового засідання документи, розробить стратегію захисту та захищатиме в разі необхідності інтереси вашого підприємства в суді;
 • врегулювання корпоративних спорів. Нерідкі випадки конфліктів між засновниками організації, учасниками господарської діяльності юридичної особи. Адвокат допоможе відстояти ваші інтереси і залагодити конфлікт з найменшими втратами;
 • правовий супровід в ході податкової або іншої перевірки, ініційованої державними органами. Приставлений до вашого підприємства фахівець буде контролювати законність всіх проведених перевірок, захищати ваші права і не допускати їх порушення представниками правоохоронних, податкових або інших контролюючих органів;
 • представництво в державних органах і недержавних організаціях. Ви можете скористатися досвідом адвоката в питаннях взаємодії з іншими суб’єктами господарювання та державними органами;
 • залучення юриста або адвоката для участі в переговорах або зборах акціонерів. Адвокат допоможе вам відразу в ході переговорів оцінити правову сторону угоди, проведе правовий аналіз документів, що підписуються і договорів з контрагентами.

У Києві легко загубитися при виборі фахівця, який надає юридичні послуги. Не втрачайте час і гроші – звертайтеся в наше адвокатське бюро, адже ми пропонуємо комплексний юридичний супровід по справедливим і адекватними цінами.

Як вибрати фахівця для юридичного супроводу підприємства (Київ)

Якщо вас зацікавила послуга абонентського юридичного обслуговування в місті Київ, ймовірно ви зіткнулися з проблемою вибору фахівця, для його здійснення.
Адвокат Марія Камінська має понад 13 років успішної адвокатської практики. У команді нашого адвокатського бюро в Києві тільки досвідчені фахівці, готові застосувати всі свої компетенції для ефективного вирішення будь-якої юридичної проблеми.

Чому нас вибирають для абонентського юридичного супроводу:

 • великий досвід роботи з представниками бізнесу, державних органів і некомерційних організацій. Завдяки широкій практиці ми можемо прогнозувати розвиток ситуації і застосовувати всі можливі інструменти для її позитивного вирішення;
 • індивідуальний підхід у наданні послуг кожного клієнта. Те, що спрацює з однією організацією, абсолютно не підійде інший. Ми це розуміємо і тому проводимо глибокий аналіз діяльності організації перед тим, як запропонувати варіант вирішення проблеми або дати правову оцінку поточної ситуації;
 • абонентське обслуговування часто виявляється більш вигідним економічно, ніж виділення окремої посади штатного юриста. Вам не потрібно організовувати робоче місце, платити заробітну плату, лікарняні, а також платити податки за ще одного співробітника.
 • спрямованість на результат. Ми не мислимо короткими відрізками часу і дрібними проблемами, а намагаємося охопити великі перспективи розвитку своєю увагою. Тому фахівці нашого адвокатського бюро намагаються передбачити наслідки кожного запропонованого рішення в далекій перспективі.

Що зробити, щоб оформити юридичний супровід організації в Києві

Якщо ви визначилися, що ваша організація або підприємство потребує абонентського юридичного обслуговування, або у вас ще залишилися питання щодо наших послуг для юридичних осіб, заповніть форму для зворотного зв’язку, і наші фахівці зв’яжуться з вами. Ви також можете призначити дату і час для юридичної консультації, зателефонувавши за телефонами, вказаними в розділі Контакти.

Ми готові роз’яснити вам всі нюанси і деталі щодо співпраці з нашою компанією, роз’яснити способи надання послуг та їх вартість. Довірте рішення всіх правових питань своєї компанії професіоналам!

Адреса:
м. Київ вул. Софії Русової 7, 1 поверх офіс 303
Великий комплекс юридичних послуг представникам бізнесу
 1. консультація та супроводу процесу реєстрації та ліквідації юридичної особи
 2. оформлення і супровід договорів, угод та інших юридичних документів
 3. представництво в суді
 4. врегулювання корпоративних спорів
 5. правовий супровід в ході податкової або іншої перевірки
 6. представництво в державних органах та недержавних організаціях
 7. залучення юриста або адвоката для участі в переговорах або зборах акціонерів

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ ДО KL

За роки існування на ринку юридичних послуг компанія допомогла сотням клієнтів.
З відгуками про нашу роботу Ви можете ознайомитися на сайті.
Юристи допоможуть знайти правильне рішення і захистити Ваші права та інтереси.

 • Індивідуальний підхід до кожного клієнт
 • Висока якість послуг, що надаються
 • Чітке розуміння ситуації
 • Послідовність етапів вирішення спору
 • Оптимальні умови співпраці
 • Повна конфіденційність і нерозголошення деталей справи
 • Надійний захист інтересів клієнта
НАЗВА ПОСЛУГИ ЦІНА АБОНЕНТСЬКЕ ЮРИДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ Абонентське юридичне обслуговування юридичних осіб з наданням повного спектру юридичних послуг (конкретний перелік послуг, їх обсяги і ціна визначається окремо з кожним клієнтом) Юридичної особи Від 7 000 / міс. без участі в судах Фізичної особи Від 3 000 грн / міс. без участі в судах Супровід виконавчого провадження Від 2 000 грн + 15% по виконанню

ПИТАННЯ

Заповніть просту форму та наші спеціалісти зв’яжутсья з Вами у зручний для Вас час, та дадуть відповідь на Ваші запитання, або погодять дату та час консультації