Якщо у Вас виникла необхідність в юридичній підтримці або потреба в послугах адвоката для вирішення юридичних питань, команда адвокатів завжди  допоможе.

Якщо у Вас виникла потреба у юридичній підтримці або потреба у послугах...
Детальніше
Якщо у Вас виникла потреба у юридичній підтримці або потреба у послугах...
Детальніше
Юридична консультація - це інформаційна, роз'яснювальна правова допомога, за...
Детальніше
Самостійне виправлення ситуацій в цивільних справ рідко призводить до бажаного...
Детальніше
Досить часто в процесі здійснення господарської діяльності його учасники не...
Детальніше
Кожен юрист знає, що не всякому правовому питанні місце в суді. Навпаки, в...
Детальніше
Процес реєстрації компаній Для реєстрації господарських підприємств потрібно:...
Детальніше
У кожного може виникнути необхідність звернутися до державного органу. Перш за...
Детальніше
Юридичні послуги з кримінальних справ – складна ланка у галузі юридичних...
Детальніше
Існує 2 види відповідальності при вчиненні дорожньо-транспортної пригоди -...
Детальніше
Кожна одиниця великого чи малого бізнесу стикається з юридичними нюансами у...
Детальніше
Актуальність договірних відносин Це затребувана процедура. Наприклад,...
Детальніше
Абонентське юридичне обслуговування компанії дозволяє звертатися за допомогою...
Детальніше

Послуги адвоката

Досвідчені юристи завжди працюють для вирішення поставлених перед ними завдань.

Адвокати надають такі послуги:

 • Представництво інтересів клієнта в державних органах
 • Представництво інтересів клієнта в суді
 • Складання проектів договорів, правова оцінка документів
 • Юридична допомога при ДТП та порушеннях ПДР
 • Допомога в реєстрації, ліквідації, внесення змін в ТОВ, ТДВ, фізичних і юридичних осіб
 • Юридичний супровід господарської діяльності фізичних та юридичних осіб
 • Складання позовних заяв, заперечень, клопотань, заяв
Кожен член суспільства, фізична особа, підприємець, компанія, існують згідно з законодавчими нормами. Законами регулюються всі сфери діяльності як людини, так і бізнесу: реєстрація актів народження дитини, укладення шлюбу, реєстрація підприємства - все це процеси, які регламентуються законом. Тому в ситуаціях, що вимагають знань законів і правових норм, слід звертатися до фахівця за юридичною допомогою.

Чому краще довірити юридичний супровід досвідченого адвоката і юриста?

 • законодавча база безперервно змінюється. З'являються нові нюанси, видаються нові постанови і закони. Заплутатися в хитросплетіннях законодавчих актів дуже просто. А ось знайти вихід зі складної юридичної ситуації самостійно - завдання складне. У такому випадку необхідна своєчасна допомога юриста, здатного в найкоротші терміни розібратися з проблемою і знайти вихід зі складної юридичної ситуації;
 • працюючи більше 13 років в сфері правових відносин, ми маємо досвід взаємодії з судовими та податковими органами, а також іншими державними структурами. Розуміння того, як вони працюють, дає нашим фахівцям можливість бачити ситуацію зсередини і передбачити подальший розвиток ситуації;
 • звернувшись вчасно за юридичною допомогою, ви уникаєте втрати часу і не зробите помилок, які можуть погіршити ситуацію. Спори щодо права на спадщину, шлюборозлучні процеси, суперечки, пов'язані з нерухомістю - всі ці проблеми краще вирішити в тандемі з адвокатом, ніж намагатися знайти вихід самостійно.

До кого звертатися, якщо потрібні послуги юриста в Києві

Послугу юридичної консультації може надати як юрист, так і адвокат, однак багато інструментів з арсеналу практикуючого адвоката юристу недоступні. Наприклад, функція представництва в суді і адвокатського запиту. Варто також відзначити, що право на адвокатську діяльність отримують тільки після двох років практики в сфері права (після отримання юридичної освіти) і проходження кваліфікаційного іспиту. Наша адвокатська компанія, яка перебуває в місті Київ, має більш ніж 13 років практики в сферах кримінального, адміністративного і цивільного права. Ми маємо великий досвід судового представництва, юридичного супроводу, захисту в кримінальних справах, а значить знаємо, як функціонує судова і податкова система і маємо робочі схеми і техніки юридичного захисту.

Види юридичних послуг

Наша компанія надає юридичні послуги в місті Київ як для представників бізнесу, так і для фізичних осіб. Власники бізнесу знають зі скількома юридичними проблемами пов'язана підприємницька діяльність. Це і податкові перевірки, і запити фіскальних органів, а також спори з контрагентами, клієнтами і навіть співробітниками. Ми розуміємо, скільки сил і часу може відняти рішення юридичної проблеми, тому пропонуємо довіритися фахівцям і скористатися послугами наших адвокатів. Найпопулярнішими послугами для бізнесу є:
 • юридична консультація;
 • представництво і захист в суді;
 • договірні відносини.
Під час юридичної консультації адвокат вивчає вашу проблему, аналізує вихідні дані і дає свій висновок. Фахівець допоможе оцінити ризики, надасть правову оцінку проблемі клієнта, запропонує лінію захисту або стратегію вирішення справи. Представництво в суді - це також затребувана послуга для представників бізнесу. Адвокат готує всі необхідні документи, готує позовні вимоги, запити та захищає ваші інтереси в суді. Наші фахівці відстоюють інтереси клієнтів, використовуючи весь свій досвід і знання, щоб досягти найкращого результату. Допомога з правовим аналізом договорів - ще одна з послуг для бізнесу. Адвокат дасть компетентну оцінку договорами з контрагентами, працівниками, державними органами. Також можете звернутися за допомогою в складанні договору і будьте впевнені - його буде складено з урахуванням всіх правових нюансів. Правильно складені документи - кращий захист від правових проблем в майбутньому. Якщо компанія часто потребує юридичної консультації, але впроваджувати посаду штатного юриста нерентабельно, вас може зацікавити послуга абонентського обслуговування. Ви вибираєте фахівця, який буде здійснювати юридичне консультування, і він буде закріплений за вашим підприємством.До послуг для юридичних осіб також відносяться:
 • досудове врегулювання спорів;
 • захист ваших інтересів в корпоративних спорах;
 • реєстрація підприємства.
Список послуг, що надаються нашим бюро в місті Київ фізичним особам, також широкий. Найпріоритетніші з них:
 • захист у кримінальних справах. Кримінальне право і захист в кримінальних справах - найскладніша сфера в роботі адвоката. Від роботи фахівця залежить, чи будуть дотримані права клієнта в ході процесу. Адвокат буде стежити за законністю роботи правоохоронних органів, вживати всіх можливих заходів для вашої правового захисту, застосує весь свій досвід для успішного завершення справи.
 • юридична консультація - найпопулярніша послуга для фізичних осіб. Важливо вчасно отримати роз'яснення законодавчих норм, актів та інших правових документів, щоб вирішити правову проблему з найменшими втратами і з кращим для вас результатом. Досвідчений адвокат не тільки прояснить принцип застосування закону, а й запропонує стратегію вирішення правової проблеми і юридичного захисту, виходячи з вашої ситуації.
 • допомога при ДТП. Дана послуга може знадобитися не тільки автовласникам, а й пішоходам, в разі, якщо вони потрапили в ДТП і хочуть відстояти свої права і отримати компенсацію в суді. Буває складно довести свою правоту, якщо ситуація ДТП спірна. Адвокат в цьому випадку реально оцінить ситуацію, ймовірність успішного завершення справи і всі наявні ризики.
Якщо вам доведеться підписувати договір (шлюбний, трудовий, договір оренди або інший) радимо звернутися за його правовим аналізом до наших адвокатів. Проаналізувавши договір фахівець освітить для вас всі правові нюанси, а також допоможе скласти документ, виходячи з діючих норм. Наш адвокат у місті Київ може не тільки скласти позовний документ або заяву в потрібній формі, але ще і стати вашим офіційним представником в державних органах.

Скільки коштують юридичні послуги в Києві в бюро Марії Камінської

Якщо ви шукаєте адвоката в місті Київ, фахівці нашого адвокатського бюро готові прийти на допомогу. Вартість послуг розраховується виходячи з складності проблеми і обсягу роботи.

Переваги

Звертаючись за юридичною допомогою до адвокатського бюро Марії Камінської Ви отримуєте:
 • індивідуальний підхід при вирішенні питання, що включає аналіз ситуації та пошук рішення, яке Вам підходить
 • прийнятну вартість послуг, яка розраховується залежно від складності питання і обсягу роботи
 • постійну юридичну та психологічну підтримку Клієнта на час ведення справи
 • оперативність і цілеспрямованість у наданні послуг та вирішенні питань клієнта
 • складання плану вирішення Вашої справи
 • гарантію захисту особистих інтересів

Вартість

Оплата роботи юриста розраховується залежно від складності питання і обсягу роботи.

Виділимо найбільш популярні послуги серед клієнтів:

послуг

 • Консультація
  від 500 грн.
 • Представництво в суді
  від 2000 грн.
 • Позовна заява
  від 2000 грн.
 • Реєстраційні дії
  від 1500 грн.

ПИТАННЯ

Заповніть просту форму та наші спеціалісти зв’яжутсья з Вами у зручний для Вас час, та дадуть відповідь на Ваші запитання, або погодять дату та час консультації