Чи мають право працівники поліції вимагати пред'явити Covid-сертифікат? | Новини юриспруденції блог адвокатського бюро Марії Камінської в Київі
KL
Новини

Чи мають право працівники поліції вимагати пред’явити Covid-сертифікат?

Наступна новина
Чи мають право працівники поліції вимагати пред’явити Covid-сертифікат?

Таких повноважень працівники поліції не мають❗️

  • Вакцинальний статус є лікарською таємницею згідно Законодавства України! Тобто, пацієнт має право на таємницю про стан свого здоров’я, факт звернення за медичною допомогою, діагноз, а також, про відомості, одержані при його медичному обстеженні. Забороняється вимагати та надавати іформацію про діагноз та методи лікування пацієнта⛔️
  • В Законі України «Про Національну поліцію» (ст.23) ВІДСУTНІ повноваження працівника поліції перевіряти документи про стан здоров’я особи. А Сертифікат – це документ про стан здоров’я особи. Будь-яку інформацію про стан здоров’я поліція може отримати виключно за УХВАЛОЮ СУДУ👩‍⚖️
  • З екранів наших телевізорів, посадові особи МBС останнім часом викрикують, що поліція все таки має право перевіряти Сертифікати з посиланням на ст. 24 Закону України «Про Національну поліцію».

А що там написано? Там написано: «Виконання інших (додаткових) повноважень може бути покладене на поліцію виключно законом» ВИКЛЮЧНО ЗАКОНОМ! – такого Закону на сьогоднішній день не прийнято.

В даному пості ми НЕ спонукаємо до порушення Законів України, а лише надаємо правову допомогу для запобігання порушень Ваших прав.

Будьте здорові та не хворійте!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (No Ratings Yet)
Loading...
  • 2
  • 0
Ознакомлен