- 1 | https://kaminska.com.ua

Кримінальні справи

Кримінальні справи, як окрема підгалузь юридичних послуг

Юридичні послуги з кримінальних справ – складна ланка у галузі юридичних послуг, через специфічну класифікацію злочинів. Саме спеціаліста, який займатиметься захистом підлеглого (на якого відкрито кримінальне провадження), напряму залежить його право на свободу. Завдання сторони захисту - розробити правильні стратегії подальших дій, у результаті яких обвинувачену особу чекатиме виправдання або покращення судового процесу. Головною метою нашої компанії є те, аби послуги захисту були надані на високому рівні, а юрист (адвокат) зміг зібрати усі докази та довести справу до виправдання підсудного.

У Києві існує маса спілок та організацій, які займаються наданням юридичних послуг по кримінальним справам. Але коли справа стосується обмеження свободи - тут потрібен справжній професіонал своєї справи. Саме такі спеціалісти працюють у нас. Чим швидше особа звернеться за кваліфікованою допомогою, тим краще будуть надані послуги захисника, які гарантуватимуть дотримання процесуальних прав, згідно законодавства України. Коли справа стосується кримінального провадження, зволікати не можна, щоб справа не мала вплив на подальше життя підсудного.

Адреса:
м. Київ вул. Софії Русової 7
Правова допомога з кримінальних справ, які надають наші фахівці:
 1. Успішний комплексний захист Клієнта, під час проведення досудового розгляду, справ будь-якої складності.
 2. Юридичні послуги потерпілій особі, з приводу стягнення шкоди з винних осіб або відповідних органів, забезпечення виконання рішень суду у короткий строк.
 3. Послуги захисту прав осіб, які затримані або перебувають в місцях позбавлення волі, застосування усіх методів, схем, задля звільнення особи.
 4. Подання скарги (апеляції) щодо рішення суду щодо закриття кримінальної справи, при незгоді клієнта.
 5. Письмова, усна юридична допомога з питань кримінального законодавства.
 6. Участь у ролі представника потерпілої особи, позивача або відповідача при дізнанні, у суді.
 7. Правова допомога свідкам.
 8. Складання спеціальних документів (заяви, позовної заяви, скарги, звернення, клопотань, ін.).
 9. Створення адвокатського запиту.
 10. Інші форми та види юридичних послуг.
 11. Консультації питань фінансового моніторингу та антикорупційного законодавств.
 12. Здійснення аналізу господарської, фінансової діяльності, задля проведення заходів зі зниження ризиків ініціювання кримінального провадження.

Переваги звернення до KL

Роль захисту в провадженні кримінальної справи дуже важлива. Якщо юристом (адвокатом) робота виконана грамотно, з чіткими аргументованими відповідями, то часто справа завершувалась не дійшовши до суду, через відсутність доказів, або достовірність яких була не підтверджена.

 • Персональний підхід до кожного клієнта.
 • Висококваліфікована якість наданих послуг.
 • Чітка орієнтованість фахівця у будь-яких ситуаціях, в тому числі форс-мажорних.
 • Використання лише перевірених схем вирішення тих чи інших питань.
 • Оптимальні умови співпраці (обговорюється індивідуально).
 • Повна конфіденційність та нерозголошення деталей справи.
 • Позитивний результат.

Якщо виникла необхідність у юридичній підтримці та захисті у кримінальному провадженні, рекомендуємо звернутись до нашої компанії. Досвідчені адвокати (юристи) нададуть повний спектр послуг з кримінального права : виконають усі поставлені задачі, вибудують найкращі схеми з розв’язання Ваших питань якомога швидше та захищатимуть Ваші інтереси до останнього. Наша компанія – гарантія якості наданих послуг з кримінальних справ.

ПИТАННЯ

Заповніть просту форму та наші спеціалісти зв’яжутсья з Вами у зручний для Вас час, та дадуть відповідь на Ваші запитання, або погодять дату та час консультації