- 1 | https://kaminska.com.ua

Представництво в суді

У зв’язку з нестабільною економічною ситуацією в Україні, її фінансової системи, кожна одиниця великого чи малого бізнесу стикається з юридичними нюансами у здійсненні своєї діяльності. Щоб захистити себе перед законом від неправомірних дій фіскальних або правоохоронних органів, потрапити під їх вплив та уникнути незаконних адміністративних чи кримінальних переслідувань (у наслідок конкуренції), важливо вчасно звернутися до послуг спеціалістів у даній області.

Особливо це стосується будь яких перевірок, в тому числі податкових, логічність та законність яких не підтверджено документально. Фахівці нашої компанії досвідчені юристи, адвокати, які мають глибокі знання у кримінальній та правовій сферах, розбираються у найзаплутаніших моментах справи, зможуть надати кваліфіковану юридичну допомогу, адже представництво у суді Києва є одним з основних завдань.

Адреса:
м. Київ вул. Софії Русової 7
Політика компанії та основні її правила:
 1. розгляд та розробка стратегій щодо здійснення кримінально-правового захисту;
 2. надання консультацій, будь яких питань, що пов’язані з захистом інтересів Клієнта;
 3. аналіз та попередня оцінка спорів та судових справ на успішне завершення;
 4. повна підготовка необхідних документів для успішного вирішення справи у суді;
 5. правовий захист та супровід з питань підписання договорів, перевірки юридичної (фізичної) особи та представництво підзахисного в органах державної влади;
 6. визначення можливих варіантів розвитку у рішеннях справ (спорів) та їх успішне завершення.

За необхідністю та забезпеченні конфіденційності (нерозголошення деталей справи, особистих даних підзахисної особи), можна скласти та підписати договір. Маємо на меті максимально та ефективно задовольнити потреби та бажання Клієнта, пов’язаних із представництвом, захистом та вдалому завершенні спору.

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ ДО KL

 • Персональний підхід до кожного клієнта.
 • Висококваліфікована якість наданих послуг.
 • Чітка орієнтованість фахівця у будь-яких ситуаціях, в тому числі форс-мажорних.
 • Використання лише перевірених схем вирішення тих чи інших питань.
 • Оптимальні умови співпраці (обговорюється індивідуально).
 • Повна конфіденційність та нерозголошення деталей справи.
 • Позитивний результат.

Представництво у суді має такі етапи:

1. Досудовий розгляд, який включає:

 • уточнення обставин – обґрунтування усіх вимог та заперечень, задля прийняття правильного рішення (предмети доказу);
 • визначення характеру правовідносин між сторонами, їх зміст та закон, за допомогою якого буде відбуватися вирішення спорів;
 • складання та уточнення списку присутніх осіб у суді та забезпечення своєчасної явки кожного учасника справи;
 • з’ясування переліку доказів справи та своєчасне їх подання.

2. Безпосереднє представництво у судах інтересів підзахисного.

Непередбачувані події, відсутність судової практики або її нестабільність, можуть стати причиною знехтування правами або ухвалення рішення про звинувачення у неправомірних діях, не маючи на те законних підстав. Для таких випадків юридичні послуги по захисту, керівників компаній та фізичних осіб, просто необхідні.
Юристи та адвокати компанії, мають колосальний досвід у справах, якісно та ефективно здійснюють захист прав та інтересів тих, кого захищають та допомагають виконати судове рішення виконуючи супровід у належних кримінально-правових органах. Розгляд спорів та справ, нашими фахівцями, здійснюються як у судах перших інстанцій, так і Верховному Суді України.

Наша мета – кваліфікований, надійний захист Клієнтів, відповідно законам України.

ПИТАННЯ

Заповніть просту форму та наші спеціалісти зв’яжутсья з Вами у зручний для Вас час, та дадуть відповідь на Ваші запитання, або погодять дату та час консультації