- 1 | https://kaminska.com.ua

Досудове врегулювання спорів

Між правопорушенням і судовим розглядом спорів не варто одразу ставити знак дорівнює. Якщо ви виявили порушення ваших прав, зазвичай, першим і, за наявності бажання обох сторін, єдиним кроком для вирішення конфлікту може стати його досудове врегулювання.

В Україні даний порядок не є обов’язковим. Проте в деяких країнах, навпаки, сторони законодавчо зобов’язані спочатку здійснити спробу вирішити конфлікт у досудовому порядку, перш ніж звертатися до суду. 

Зазначений порядок є найменш затратною процедурою вирішення конфліктів з огляду як на його тривалість, так і на фінансове забезпечення його проведення для обох сторін.

Так, правовласник, виявивши порушення своїх прав, може звернутися до правопорушника із претензією/вимогою про припинення порушення (на англ. відомий термін “cease and desist letter”). Таким чином, правовласник безпосередньо розпочне сам процес досудового врегулювання та може запропонувати вирішити спір мирним шляхом.

Адреса:
м. Київ вул. Софії Русової 7
Претензія/вимога про припинення порушення має містити:
 1. викладення суті порушення;
 2. визначення доказів на підтвердження порушення;
 3. підтвердження прав власника на об’єкт інтелектуальної власності;
 4. конкретні вимоги стосовно припинення порушення до правопорушника.

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ ДО KL

Досудовий порядок врегулювання спорів може стати ефективним інструментом захисту порушених прав. Фахівці адвокатського бюро Марії Камінської допоможуть провести переговори із порушником та використати усі можливості для врегулювання конфлікту у мирний спосіб.

 • Персональний підхід до кожного клієнта.
 • Висококваліфікована якість наданих послуг.
 • Чітка орієнтованість фахівця у будь-яких ситуаціях, в тому числі форс-мажорних.
 • Використання лише перевірених схем вирішення тих чи інших питань.
 • Оптимальні умови співпраці (обговорюється індивідуально).
 • Повна конфіденційність та нерозголошення деталей справи.
 • Позитивний результат.

ПИТАННЯ

Заповніть просту форму та наші спеціалісти зв’яжутсья з Вами у зручний для Вас час, та дадуть відповідь на Ваші запитання, або погодять дату та час консультації